Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі

Сьогодні, 4 жовтня, в Житомирі пройшла одна із головних політичних подій року - Другий форум регіонів України та Білорусі. На пленарне засідання в обласному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги завітали лідери двух країн.

"Я щиро радий вітати всіх учасників Другого форуму регіонів України і Білорусі. Дякую організаторам з української та білоруської сторони, завдяки вашим зусиллям, незважаючи на перезавантаження влади в країні цей форум відбувся. Це дійсно визначна подія, наша співпраця була, є і впевнений завжди буде послідовною, як і повинно бути між друзями і найближчими сусідами. Дякуємо Білорусі і особисто Президенту за те, що в умовах російської агресії проти нашої держави українсько-білоруський кордон залишається кордоном миру та співпраці. Ми високо цінуємо це. Чудово, що Білорусь залишається для України надійним партнером. Подібний форум потрібно проводити регулярно, він зміцнює партнерство між нашими країнами в усіх сферах, і що дуже важливо не тільки на рівні столиць. Така глибинна співпраця стає важливою складовою наших відносин. Я запрошую білоруських інвесторів до співпраці. Думаю, нам слід обов`язково провести дні Білорусі в Україні. Ми обговорювали дуже багато питаннь, і особливо гостре питання війни на Донбасі, повернення наших територій. І знаєте, я дійсно вважаю, що Білорусь для нас це дуже теплі люди, дуже теплі відносини", - зазначив Володимир Зеленський

На захід прибули делегації із 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. Загалом в пленарному засіданні взяли участь понад 1000 учасників.

"Я дійсно дуже радий цій зустрічі, дуже вдячний усім українцям і Президенту України за запрошення відвідати братську країну. Час надав нам чудовий шанс "звірити годинники" і  розставити пріоритети на перспективу. Ми готові вивчати пропозиції по оптимізації двосторонньої співпраці. Впевнений, наша перша зустріч і особисте знайомство стане великим кроком для закріплення і розвитку наших відносин між державами. Безумовно, Україна одна із головних торгових партнерів Білорусі. Україна - це житниця, вона годувала весь Радянськи Союз, і сьогодні отримує захмарні валові збори зерна. Я досі не можу повірити,що Україна в нелегкий час зібрала 75 млн. Без трактора, комбайна це неможливо, а виробництво це було завжди у нас. Ми готові з вами не просто ділитися, а разом працювати на цих підприємствах, готові створювати філіали в Україні, і це нас буде об`єднувати", - зауважив Олександр Лукашенко.

Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-1 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-2 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-3 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-4 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-5 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-6 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-7 Володимир Зеленський зустрівся з Олександром Лукашенком у Житомирі, фото-8
Житомир Володимир Зеленський Олександр Лукашенко Білорусь Україна Другий форум регіонів України та Білорусі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі