Кращі спортсмени Житомирщини отримуватимуть стипендії від облдержадміністрації

Призначити  з 01 січня 50 кращих спортсменів області отриуватимуть стипендії Житомирської облдержадміністрації.

 

10 стипендій по 2000 грн призначено

1.        Андрук Олені — велоспорт

2.        Венгловському Олександру — легка атлетика

3.        Єлістратовій Юлії — триатлон

4.        Кліновій Інні — веслування на байдарках і каное

5.        Мартиненку Єгору — триатлон

6.        Пристайко Олесі — триатлон

7.        Сапунову Данилу — триатлон

8.        Рябченко Тетяні — велоспорт

9.        Коваленко Людмилі — легка атлетика

10.     Цуркану Віталію — веслування на байдарках і каное

 

10 стипендій по 1400 грн призначено:

1.        Абдуловій Анні — триатлон

2.        Антоновій Дар'ї — плавання

3.        Бараннікову Олександру — легка атлетика

4.        Гапчук Наталії — легка атлетика

5.        Дем'янчуку Сергію — волейбол (Інваспорт)

6.        Кохану Сергію — триатлон

7.        Лавренчук Тетяні — боротьба вільна

8.        Матвійчуку Володимиру — бокс

9.        Соловей Анастасії — легка атлетика

10.      Ячнік Марині — легка атлетика

 

10 стипендій по 700 грн призначено:

1.        Главацькому Роману — триатлон

2.        Грибуку Володимиру — гімнастика спортивна

3.        Зарудняк Оксані — бокс

4.        Іщук Роксолані — триатлон

5.        Косянчуку Віктору — легка атлетика

6.        Морозу Дмитру — веслування на байдарках і каное

7.        Осмоловичу Олександру — легка атлетика

8.        Стасюк Тамарі — легка атлетика

9.        Черненко Анастасії — триатлон

10.      Цимбалюку Дмитру — боротьба греко-римська

 

10 стипендій по 500 грн признчено:

1.        Гедзюку Дмитру — легка атлетика

2.        Демчуку Володимиру — кікбоксинг

3.        Дзюбенку Назарію — легка атлетика

4.        Ковальчук Марії — легка атлетика

5.        Концевич Наталії — легка атлетика

6.        Мягченку Олегу — гирьовий спорт

7.        Пронтенку Василю — гирьовий спорт

8.        Слєпченко Катерині — триатлон

9.        Соколовській Аліні — дзюдо

10.     Сухотській Юлії — легка атлетика

 

10 стипендій по 400 грн призначено

1.        Бойку Віктору — триатлон

2.        Дворніну Сергію — бокс

3.        Костічеву Максиму — легка атлетика

4.        Машкевич Катерині — боротьба вільна

5.        Метлушенку Юрію — велоспорт

6.        Пельовіну Іллі — бокс

7.        Саргосян Марії — боротьба вільна

8.        Степаненку Володимиру - паратриатлон

9.        Шевцову Антону — боротьба греко-римська

10.      Шевчук Анастасії — дзюдо

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі