Перспективний план формування територій громад Житомирської області

Перспективний план формування територій громад Житомирської області, Марія Байдак

Житомирським РВ АМУ розглянуто проект розпорядження Кабінету Міністрів України з питань внесення змін до перспективного плану формування території Житомирської області, а саме в частині доповнення останнього Стриївською сільською ОТГ Новоград-Волинського району.

«Стриївська сільська ОТГ на даний час є повністю сформованою, тут 30 червня 2019 року проведено перші вибори депутатів ОТГ та сільського голови. Але не внесено відповідні зміни до Перспективного плану, відтак громада не може вийти на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом та не може ефективно планувати свою діяльність», - зазначила виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

Також у регіональному відділення Асоціації зауважили, що у проекті розпорядження до складу Стриївської ОТГ включена Гульська сільська рада, проте це не підтверджує дійсне волевиявлення громади: 26.09.2019 депутати Новоград-Волинської міської ради підтримали рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Гульськ Гульської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади», трохи раніше у с. Гульськ відбулися громадські слухання та засідання сесії з даного питання, на якому підтримано ініціативу приєднання до Новограда.

аму асоціація міст україни отг житомирська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі