До бюджету Житомирської області надійшло понад 5 млн. грн.

До бюджету Житомирської області надійшло понад 5 млн. грн., Мірошниченко Ксенія

Під час засідання  колегії департаменту фінансів Житомирської ОДА обговорили підсумки роботи за 9 місяців та основні завдання по завершенню виконання бюджетів у 2019 році, а також планування бюджетів-2020.

"Аналізуючи близько 80 місцевих бюджетів Житомирської області, зауважу, що наповнення бюджетів можна зробити набагато кращим. Від цього залежить те, як буде жити ваша громада упродовж року. І дуже багато залежить від вас – фінансистів. Щодо видаткової частини, то найперше – потрібно забезпечувати 100% потребу в заробітній платі, енергоносіях, в інших захищених статтях відповідно до вимог Бюджетного кодексу. Такі помилки, через які вчителі Лугинської ОТГ не отримували вчасно зарплату, просто неприпустимі. І ми вже маємо розпочати планування бюджету на 2020 рік. Це дуже серйозна тема і прошу віднестись з відповідальністю і спланувати так, як потрібно. Тому всім плідної праці, сподіваюсь, що бюджет-2020 ми сплануємо вчасно", – зазначила заступник голови ОДА Наталія Остапченко.

Директор департаменту фінансів ОДА Леонід Мініч підвів підсумки виконання бюджетів області у січні-вересні 2019 року та відмітив непогані результати, зокрема рівень виконання доходної частини.

"У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року приріст доходів склав 18,5%. Всі райони та міста, окрім Баранівського району, забезпечили виконання планових показників. З 51 об’єднаної громади виконано бюджети за доходами у 33 ОТГ. Наразі найбільшу частку структури доходів традиційно займає ПДФО, який по області складає 63%, його надходження склали 3,2 млрд грн, що перевищує показник минулого року більш, ніж на 500 млн грн або на 20%", - розповів Леонід Мініч.

Єдиний податок – ще одна складова дохідної частини місцевих бюджетів. За 9 місяців надходження склали 587 млн грн і перевищили суму надходжень на 94 млн грн або 19%.

"Окрім цього, обсяг надходжень плати за землю склав 498 млн грн, що на 34,4% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. І за цим показником область займає 4 позицію серед регіонів України", - наголосив директор департаменту фінансів. 

Житомир бюджет Житомирська область ОДА колегія департаменту фінансів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі