Новини компаній
14:16, 25 жовтня 2019 р.

Як знайти юриста в Житомирі

Новини компаній

У житті постійно відбуваються ситуації, в яких клієнтові може знадобитися професійний юрист. Житомир - обласний центр, але сам по собі місто невелике, тому пошук експерта по праву може зайняти багато часу. Якщо не знати критерії вибору адвоката і місця, де таких можна знайти, то пошук заздалегідь не вдався.

Коли може знадобитися консультація?

Юридична консультація - це не показник того, що зі справою все не так, і тільки адвокат може врятувати ситуацію. До правників звертаються в різних ситуаціях, коли про судовий розгляд або досудову суперечку навіть мова не йде. Наприклад:

  • Клієнт хоче підписати договір із забудовником і потрібна правова допомога.
  • Створюється юридична особа і необхідний професіонал для перевірки статутних паперів.
  • Купується дорога нерухомість, автомобіль, колекційні предмети і адвокат потрібен для того, щоб угода пройшла без помилок.
  • У клієнта справи в іншому місті, пов'язані з державними органами, і потрібна довірена особа в цьому населеному пункті для їх вирішення.

Юрист може допомогти і в складних ситуаціях, наприклад:

  • Потрібно захищати права в суді: написати позов, збирати докази.
  • На клієнта вже подали заяву в судові органи, і тепер потрібно будувати лінію захисту.
  • Потрібна термінова правова допомога затриманому поліцією.

Де знайти юриста в Житомирі

Знайти юриста в Житомирі не так складно, як може здатися на перший погляд. Насправді в місті багато адвокатів, які готові надати клієнту правову допомогу за невеликі гроші. Часто клієнти з Києва звертаються до житомирських професіоналів, щоб за меншу плату отримати послугу такої ж якості, що і в столиці.

Підібрати собі юриста до душі можна:

1. Методом сліпого підбору

У місті безліч юридичних контор з відповідними вивісками. Потрібно вибрати ту, яка привертає до себе увагу. Ненадійний спосіб, адже оцінюючи книгу по обкладинці, можна не звернути увагу на нюанси.

2. Запитати поради у знайомих

Рідні та близькі зможуть знайти знайомого професіонала, але те, що він зміг допомогти їм, не є гарантом якості. Наприклад, якщо виграна справа була цивільно-правовою, не факт, що адвокат впорається з кримінальним процесом.

3. Звернутися в центр надання безкоштовної юридичної допомоги

Така державна контора є в кожному великому місті. Там працюють адвокати, які за рахунок держави допомагають людям, у яких немає коштів на приватного практика. Не у всіх містах такі центри можуть похвалитися якістю послуги, але і тут можна знайти собі адвоката.

4. Онлайн-платформи

Наприклад https://uristy.ua. На цьому сайті можна вибрати юриста як зі свого міста, так і з інших міст. Онлайн-сервіси приваблюють тим, що вони дають можливість переглядати історію відповідей адвоката за весь його час реєстрації, читати відгуки від минулих клієнтів. Крім того, тут можна побачити дані про освіту та курси, перевірити наявність диплома.

Критерії вибору фахівця

Недостатньо знайти собі юриста, потрібно ще зрозуміти, чи гарний він фахівець. Грамотна мова, дорого обставлений кабінет і престижна освіта - це не завжди гарант якості. Щоб потрапити до по-справжньому кваліфікованого юриста, потрібно звернути увагу відразу на ряд чинників:

  • Відгуки

Найголовніше для юриста - це клієнти. Якщо після його послуг люди незадоволені, тоді варто задуматися про те, щоб відмовитися від роботи з цим фахівцем.

  • Освіта

Диплом - це не знак якості роботи юриста, але одна зі складових. Якщо у адвоката є сертифікат або диплом престижного ВНЗ, то з більшою часткою ймовірності він зможе показати хороші знання в роботі.

  • 3. Сфера спеціалізації

Адвокати, які працюють у вузькій сфері з конкретними справами завжди більш обізнані, ніж ті юристи, які намагаються працювати в усіх галузях права.

Чи не є критерієм якості кількість виграних справ. Іноді адвокати відразу говорять, що виграти суперечку не вийде, але можна зменшити суворість санкції або відтягнути час до моменту появи у клієнта грошей на оплату штрафу. Такі справи вважаються програними, але насправді адвокат досяг поставленої перед ним мети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...