5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
19 червня
Фатальна дорожньо-транспортна пригода сталася 27 жовтня близько 3:20 на автошляху між селами Ситне та Березники. У результаті загинув водій мотоцикла, а його пасажира було ушпиталено.
Попередньо, водій мотоцикла Viper, 27-річний житель району, рухаючись автошляхом, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.
У результаті ДТП водій мотоцикла загинув на місці події. Пасажира цього ж транспортного засобу, 20-річного місцевого жителя, з травмами було ушпиталено до Ємільчинської райлікарні.
Нині всі обставини ДТП поліцейські встановлюють у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.