• Головна
  • Отримання онлайн кредиту на зручному сервісі CrediTop
Реклама
17:07, 30 жовтня 2019 р.

Отримання онлайн кредиту на зручному сервісі CrediTop

Реклама
Картинки по запросу Отримання онлайн кредиту на зручному сервісі CrediTop

Картинки по запросу Отримання онлайн кредиту на зручному сервісі CrediTop

Кредити від мікрофінансових організацій набули широкого поширення. Число клієнтів, які скористалися онлайн кредитом, щодня зростає. Не дивно, адже отримати позику дуже просто, оскільки не потрібно надавати безліч документів. Досить вказати персональні дані про себе, номер карти і кредитні кошти будуть зараховані. Окремі МФО надають кредит без e-mail, це прийде до душі тим клієнтам, які не мають електронної пошти, а хочуть оформити позику.

У добірці допоміжного сервісу CrediTop зібрані фінансові організації з послугою надання кредиту онлайн на картку. Клієнти також можуть порівняти умови кредитування: процентну ставку, максимальний і мінімальний розмір позики, терміни погашення. Тут же можна подати заявку на онлайн кредит.

Плюси онлайн-кредиту

Якщо порівнювати онлайн-кредит з банківським, то переваг набереться чимало. Розглянемо найвагоміші:

• Не потрібні довідки про платоспроможність клієнта;

• Мінімум інформації про позичальника: ПІБ, рік народження (надають тільки повнолітнім), карта банку та паспортні дані, телефон;

• Швидкість розгляду заявки і зарахування кредитних коштів. Час становить не більше 15 хвилин;

• Цілодобовий сервіс. Мікрофінансові організації видають позики в будь-який день, без вихідних і будь-який час доби (навіть вночі). Адже потреба в грошових коштах виникає раптово, і чекати просто ніколи.

•Економія часу. У банк потрібно звертатися, вистоювати чергу, а робити це необхідно в робочий час. Якщо клієнт не може відпроситися з роботи або працює до пізнього часу, то банк відпадає відразу. Онлайн кредит оформляється навіть в обідню перерву, головне наявність гаджету з виходом в інтернет.

Кредитні компанії йдуть на зустріч своїм клієнтам. Вони не перевіряють кредитну історію, тому не відмовляють, а надають позики всім бажаючим, включаючи такі категорії населення, як пенсіонери, інваліди. Якщо не виходить погасити позику вчасно, необхідно повідомити про це менеджеру. Спеціаліст зробить пролонгацію по виплаті кредиту. Звичайно, не варто сильно розслаблятися, і в подальшому виплачувати відсотки і суму по кредиту вчасно.

За онлайн кредитами звертаються, коли не вистачає грошей до зарплати. Припустимо, ви не розрахували свій бюджет на місяць, виникли непередбачені витрати, з труднощами може впорається онлайн кредит.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...