• Головна
  • Житомирянки вдало виступили на змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах
10:00, 8 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Юні спортсменки із Житомира стали призерками І етапу Кубка України з фігурного катання на роликових ковзанах:

• І місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, здобула Вероніка Левандовська;
  • ІІ місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, зайняла Маргарита Фільєва;
  • ІІІ місце в категорії Cadet (9-12 років), 4-й дивізіон, виборола Анна Федорчук;
  • ІV місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, отримала Дарина Бурла.

Успішно здали тести фігуристки: Вікторія Гирина, Дарина Литвак, Варвара Волинець.

Команда житомирських спортсменок була відзначена заохочувальними медалями та кубком за чудовий виступ з груповим номером.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #спортсменки #змагання #фігурне катання на роликових ковзанах #Кубок України з фігурного катання