• Головна
  • У Житомирі прийняли рішення про перерозподіл освітньої субвенції
14:00, 15 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі прийняли рішення про перерозподіл освітньої субвенції

У Житомирі прийняли рішення про перерозподіл освітньої субвенції

На позачерговому засіданні виконавчого комітету  сьогодні, 15 листопада, прийнято рішення щодо перерозподілу субвенції на виплату заробітної плати працівникам загальноосвітніх закладів.

«Зменшити видатки по коду економічної класифікації видатків 2111 «Заробітна плата» на 885 934 гривні;  збільшити видатки по коду економічної класифікації видатків 2120 «Нарахування на оплату праці» на 885 934 гривні», - йдеться в документі.

За словами директора департаменту бюджету  та фінансів міської ради Діни Прохорчук, на сьогодні ситуація по виплаті заробітної плати освітянам керована.

«За рахунок  цього перерозподілу ми зможемо виплатити аванс  по терміну 18 листопада. Розмір авансу буде становити орієнтовно 40 відсотків», - повідомила вона.

Окрім того, є інформація, що Міністерством освіти і науки підготовлено пропозиції щодо додаткового виділення субвенції.

«Сума поки що нам не відома, але в будь-якому випадку місто на сьогодні забезпечено повністю коштами освітньої субвенції на виплату заробітної плати  за листопад включно, і  заробітна плата надійде на карткові рахунки працівників 2 грудня поточного року», - зазначено під час засідання.

#Житомир #субвенція #заробітна плата #працівники загальноосвітніх закладів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...