• "Полісся" зіграло внічию з "Чайкою"
11:30, 25 листопада 2019 р.
Надійне джерело

"Полісся" зіграло внічию з "Чайкою"

В останньому матчі року житомиряни приймали вдома борщагівську «Чайку». Цей матч вирішував долю їх лідерства.

Рахунок зустрічі вдалося відкрити на 34-й хвилині, спочатку забити намагалися Немтінов і Галенко, однак захист гостей міцно тримав оборону, допоки на добиванні не зіграв Даудов і потужним ударом відправив круглого в сітку воріт – 1:0.

Подвоїти рахунок вдалося відразу після перерви. Після розіграшу штрафного Даудов протягнув м’яч по лівому фланзі звідки й подавав в штрафну зону, де Галенко, вигравши другий поверх, розписався у воротах «Чайки» – 2:0. Вже на 62-й хвилині стрімка атака пішла з правого боку в центр. Масивну атаку розвивали Корохов, Немтінов і Галенко, який з кута штрафної потужно пробив під перекладину – 3:0.

Здавалося, у гостей немає шансів відігратися, однак після п’яти перемог поспіль «Чайка» таки зуміла зрівняти рахунок… Спочатку пробивав Лещенко, з ударом якого впорався Мозіль, проте на добиванні зіграв Музиченко – 3:1. Буквально за кілька хвилин за межами штрафної пробивав Тименко, м’яч відрекошетив і залетів у ворота – 3:2. А ще за хвилину удар того ж Тименка захисники заблокували, круглий відкотився назад до Дарди, який у боротьбі зумів пробити точно в ціль – 3:3.

Отож, маючи в активі 39 балів «Полісся» втратило шанс розділити лідерство, і тернопільска «Нива» залишилася «зимовим чемпіоном».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #футбол #матч #"Полісся" #"Чайка"