• Головна
  • На Житомирщині вогнеборці ліквідували 4 пожежі сіна та соломи, що виникли упродовж години
13:00, 29 листопада 2019 р.
Надійне джерело

На Житомирщині вогнеборці ліквідували 4 пожежі сіна та соломи, що виникли упродовж години

На Житомирщині вогнеборці ліквідували 4 пожежі сіна та соломи, що виникли упродовж години

Напруженою видалася ніч на 28 листопада для баранівських рятувальників. Починаючи з опівночі і до 04:30, їм довелося ліквідовувати чотири пожежі сухих кормів, що спалахнули одна за одною упродовж години в приватних обійстях міста.

Зокрема, щойно за півгодини вони загасили 2 тони соломи по вул. Мічуріна, як практично одночасно по лінії «101» надійшло ще два повідомлення про займання копиці соломи та дерев’яного піднавісу із сіном на двох сусідніх подвір’ях по вулиці Жовтневій. А майже за півгодини по вул. Калиновій спалахнув ще один піднавіс із сухими кормами.

Крім двох чергових відділень рятувальників було прийнято рішення залучити додатковий резерв особового складу та керівництва. Загалом на гасінні працювало 10 вогнеборців та 3 одиниці техніки.

Три з половиною години знадобилося фахівцям ДСНС, аби ліквідувати пожежу за останньою адресою, де горіло у піднавісі 8 т сіна.

Загалом господарству власників нанесені величезні збитки – вогнем знищено 4 т соломи, 10 т сіна та 2 дерев’яні піднавіси. Завдяки злагодженим діям бійців ДСНС при ліквідації пожеж вдалося врятувати копицю соломи вагою 2 т, дерев’яний піднавіс з 5 т сіна, господарчу будівлю, літню кухню та гараж, в якому знаходився автомобіль. Ніхто з людей не постраждав.

Попередня причина всіх пожеж – занесення стороннього джерела вогню. 

#Житомир #пожежа #ДСНС #сіно #солома
Оголошення
live comments feed...