• Головна
  • У Житомирі відкрито інжинірингову школу «Noosphere Engineering School»
13:00, 2 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі відкрито інжинірингову школу «Noosphere Engineering School»

У Житомирі відкрито інжинірингову школу «Noosphere Engineering School»

Відкриття відбулось 28 листопада під час проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Становлення механізму публічного управління розвитком сільських територій як пріоритет державної політики децентралізації».

У цій школі студенти та дослідники університету разом з інженерами-практиками працюватимуть над ІТ-проектами, обробкою даних та розвитком технологій. Це передбачено Угодою про співпрацю, яка підписана між ЖНАЕУ та асоціацією Noosphere 25 січня 2019 року.

"Зараз університет розвиває сферу космічної діяльності. Створено космічний кластер. Тому відкриття такої інжинірингової школи, де будуть розвиватись інтернет-технології, розроблюватимуться  нові технологічні рішення, є надзвичайно важливою  та позитивною подією”, - зазначив Володимир Ширма.

Планується, що фахівці асоціації ділитимуться практичним досвідом, а представники житомирського університету - науковими та теоретичними знаннями. Усе це допоможе їм реалізувати інноваційні проекти, зокрема, у агросфері. Нині такі школи вже створено у 6 українських ВНЗ.

Такі інжинірингові школи позиціонуються як майданчики для досліджень і проектної діяльності експертів, студентів та ентузіастів, як каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #інжинірингова школа «Noosphere Engineering School» #Житомирський національний агроекологічний університет #ІТ-проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...