![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:30, 16 січня 2013 р.
Міська рада Житомира хоче заборонити рекламу на парканах та огорожах
Міському голові Житомира Володимиру Дебою не подобається зовнішня реклама, яка захаращує місто і псує його благоустрій. Про це він розповів на засіданні виконавчого комітету в середу, 16 січня.
Дебой запропонував зняти всю рекламу з огорж і парканів обабіч доріг. Адже власники не слідкують за їх станом, а комунальникам часто доводиться таку рекламу знімати потім самостійно. Мер не проти реклами на парканах, але вона має бути гарною і відповідно оформленою. Як це роблять в багатьох містах України.
З думкою мера погодились і всі члени виконкому. Відтак було вирішено не продовжувати старі і не давати нові дозволи на розміщення подібної реклами в Житомирі. Тепер рекламодавцям, які захочуть отримати рекламні майданчики обабіч доріг, доведеться добре подумати, як цю рекламу оформити.
![Міська рада Житомира хоче заборонити рекламу на парканах т..., фото-1 Міська рада Житомира хоче заборонити рекламу на парканах та огорожах, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...