• Головна
  • Віталій Француз не бачить покращення в роботі швидкої допомоги, бо люди все рівно помирають
16:25, 16 січня 2013 р.

Віталій Француз не бачить покращення в роботі швидкої допомоги, бо люди все рівно помирають

Членвиконкому,депутатЖитомирської облради ВіталійФранцуз не вірить в поращення роботи швидкої після передачі всіх функцій обласній раді.  На засіданні виконавчого комітету він розповів про смерть 41-річного житомирянина через те, що «швидка» несвоєчасно надала необхідну медичну допомогу.

- Виговорите "значно покращитьівжеполіпшила" ... Через годинупочнетьсявідспівуваннялюдини,якийпомер учора.41 рік.Йогодружина-старша медсестрау лікарні. Тобторозбирається що і як, випускниця, магістр.Приходить чоловік додому, сідає за комп'ютер і йому стає погано. Вонавикликає«швидку», яка значно "покращена",всеїмпояснює. Медсестра ж знає, що їм говорити. Приїжджає «швидкадопомога»-фельдшер,викликаютьдругу -приїжджаєтака ж«швидка»,алевжелікар.Коли за годину приїхалакардіологічна бригада,товінвжезгосподомговорив...,-розповівВіталій Француз.

Француз вважає, що поки влада буде передавати шурупи і дивани та вирішувати питання власності, ситуація не зміниться. Також він розповів, що держава не дасть потрібне фінансування на нову структуру швидкої, як це говорилось раніше.

Цього дня на засіданні виконкому розглядалось питання передачі матеріальних цінностей і майна колишньої міської станції швидкої допомоги. Депутати вирішили залишити все майно у власності громади міста і надати його лише в аренду. Щоправда сума аренди символічна - гривня.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...