18:00
24 липня
У результаті перевірок, проведених податківцями області протягом 2012 року, 3096 нелегальних працівників узаконили свої стосунки з роботодавцями, а бюджет додатково отримав більше 327 тис. грн. податків.
Працівники ДПС здійснили 332 перевірки підприємств різних форм власності щодо дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. У результаті донараховано більше 3 млн. 546 тис. грн. податків та платежів. Із донарахованих сум до бюджету надійшло 1 млн. 687 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.