У військових частинах 8-го армійського корпусу розпочався навчальний рік

У військових частинах 8-го армійського корпусу тактико-стройовими заняттями з бойової готовності розпочався 2013-й навчальний рік, повідомляє прес-служба 8 армійськогокорпусу.

Протягомпершоготижнязанятьвійськовослужбовціознайомляться з порядкомвідмобілізуваннятаприведеннячастин і підрозділів  у готовністьдовиконаннязавдань, а також  проведутькомплекспрактичнихтренувань у діяхзасигналамиоповіщення.

Якістьпроведеннязанять в артилерійськійбригадідекомандиромполковникАндрійМалиновський, щодислокується у Бердичеві, перевіривособистокомандир8-гоармійськогокорпусугенерал-лейтенантПетроЛитвин. Зайогословами, заняттямаютьнести, першза все,  практичнунаправленість.

–       Для досягненнявисокоїефективностізаходівбойовоїготовностінеобхіднодо 70% навчальногочасувідводитинапрактичні дії військовослужбовцівтапідрозділів і тільки 30% – навивченнятеоретичнихположеньНеобхіднобільшширокодо  проведеннязанять в якостікерівників  залучати  військовослужбовцівконтрактників, які прослужили в  ЗбройнихСилахнеодин рік і маютьжиттєвий, а головне, - фаховийрівеньпідготовки, тих, когопоправуназивають «майстрамисвоєїсправи» – зазначивгенерал-лейтенантПетроЛитвин.

Окрімзанять, командиркорпусуперевіривпорядоктаумовизберіганнязброїтаракетно-артилерійськихбоєприпасів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі