• Головна
  • Житомир приєднався до другої фази українсько-німецько-швейцарського проєкту
11:30, 13 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Житомир приєднався до другої фази українсько-німецько-швейцарського проєкту

Житомир приєднався до другої фази українсько-німецько-швейцарського проєкту

12 грудня, у Житомир з робочим візитом завітав директор проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Міхаель Енгель. У Житомирі офіційно стартує друга фаза проєкту, що триватиме до кінця жовтня 2023 року. 

"Цей Проєкт дозволив Житомиру вийти на якісно новий рівень стратегічного планування за участі містян, бізнесу і влади. Нам вдалося розробити Концепцію інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року та План сталої міської мобільності. Ми зацікавлені у подальшій співпраці задля успішного та сталого розвитку міста",відзначає міський голова Сергій Сухомлин.

Міським головою підкреслено, що вдалося розпочати впровадження демонстраційного проєкту з відновлення Водонапірної вежі та сплановано інфраструктурний проєкт, який передбачає реконструкцію майданів Соборний та Перемоги.

Зі слів Міхаеля Енгеля, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH і надалі буде надавати  технічну підтримку вже розпочатих проєктів, а також нових ініціатив, спрямованих на сталий розвиток міста та зв'язок з фінансовими інституціями для переходу від планування до реалізації. Він привітав Житомир із початком другої фази Проєкту, подякувавши місту за ефективну співпрацю в рамках першої фази.

Міхаельом Енгельом відмічено, що Житомир є передовим містом серед інших міст України, з якими впроваджується інтегрований підхід. Крім Житомира, в проекті задіяні інші міста-учасники першої фази, а саме: Львів, Чернівці, Вінниця, Полтава та Подільський район Києва. З початку другої фази до проєкту приєдналися міста Харків та Мелітополь.

Проєкт спрямований на практичне впровадження концепцій інтегрованого розвитку міст до 2030 року, фаховий обмін досвідом, вдосконалення рамкових умов для інтегрованого міського розвитку. "

"Він є продовженням першої фази проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні», у рамках якої близько 400 працівників Житомирської міської ради взяли участь у тренінгах та семінарах за програмою підвищення кваліфікації «Кваліфікація 2030» протягом 2016-2019 рр. Під час другої фази передбачається співпраця з міжнародними й національними експертами, подальший обмін досвідом між містами з метою вирішення спільних проблем. Міста вибудовують різні форми співучасті та активно залучають громадян до процесів міського розвитку. Крім того, реалізація конкретних заходів, передбачених Концепцією інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року, сприяє сталому розвитку міста, його конкурентоспроможності та підвищенню якості життя", - зазначає директор департаменту економічного розвитку міської ради Миколи Костриця, розповідаючи про переваги, які отримає Житомир від участі в Проєкті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #міська рада #Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ #українсько-німецько-швейцарський проєкт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...