• Головна
  • У Житомирі безкоштовно вакцинували майже 5 тисяч вуличних тварин
10:30, 16 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі безкоштовно вакцинували майже 5 тисяч вуличних тварин

У Житомирі безкоштовно вакцинували майже 5 тисяч вуличних тварин

Стерилізація – єдиний гуманний та ефективний шлях до зменшення популяції безпритульних тварин! Саме такий напрям роботи у сфері вуличних тварин за підтримки Сергія Сухомлина обрано у Житомирі. Завдяки безцінному обміну досвідом та успішній співпраці, протягом 8-ми років, спеціалістами фонду FOUR PAWS Ukraine стерилізовано майже 5000 песиків та котиків у місті.

З 1994 року міжнародна організація впроваджує подібні благодійні проекти у таких країнах як Шрі-Ланка, Індія та Судан, Болгарія, Сербія, Хорватія, Македонія, Греція, Молдова, Румунія, Словаччина, Угорщина. Україна не є виключенням. Команда ТОВ «ЧОТИРИ ЛАПИ УКРАЇНА» відвідала вже близько 50 міст із поважною місією щодо захисту тварин.

У Житомирі суспільно важлива робота активно проводилася з 2012 -2019 роки, починаючи від професійного навчання місцевих ветеринарних спеціалістів до інформаційно-просвітницької роботи серед населення. Результати очевидні. Позитивна динаміка зменшення кількості безпритульних тварин та зростання рівня свідомості громади.

За інформацією КП "Центр захисту тварин"

#Житомир #вакцинація #вуличні тварини #FOUR PAWS INTERNATIONAL
Оголошення
live comments feed...