• Головна
  • У Житомирі урочисто відзначили кращих спортсменів 2019 року
11:30, 16 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі урочисто відзначили кращих спортсменів 2019 року

У Житомирі урочисто відзначили кращих спортсменів 2019 року

У Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбулась церемонія нагородження лауреатів спортивного року – 2019. Вручали нагороди та вітали спортивну еліту Житомирської області голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

"Майже на кожній сесії обласної ради порушуються питання розвитку фізичної культури і спорту, приймаються відповідні програми. В області відроджується види спорту, офіційні змагання з яких не проводились понад 20 років, зокрема проведено чемпіонати України з велоспорту-шоссе, змагання з мотокросу та раллі. Приємним є той факт, що об’єднані територіальні громади теж почали проявляти активність в розвитку спортивної інфраструктури – більше жителів охоплюється спортом, більше будується і ремонтується спортивних об’єктів. Завдяки нашій спільній активності Житомирська область є лідером і посідає перші місця у Всеукраїнських рейтингах по фінансуванню на одну людину серед сільської місцевості та по фінансуванню на одного спортсмена серед шкіл вищої спортивної майстерності", - сказав голова обласної ради у вступному слові.

Володимир Ширма нагородив Подякою обласної ради за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту в області та високий професіоналізм депутата обласної ради Миколу Григоровича та заступника директора з навчально-тренувальної роботи Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Інну Євсеєву.

Заслужені нагороди представникм спортивної галузі отримали у декількох номінаціях:

"Кращий спортсмен та спортсменка  спортивного  року":

  • Чулячеєв Олег - призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 23 років, володар Кубку України з боксу;
  • Шуптар Василь - І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків, ІІІ місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих;
  • Лавренчук Анастасія - І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорів, І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок, ІІ місце на Чемпіонаті Європи серед юніорів;
  • Єлістратова Юлія - срібна призерка кубку світу з триатлону в Перу, срібна призерка фіналу кубку Європи;
  • Путніна Юлія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное – ІІ місце;
  • Четверікова Анастасія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді – І місце;
  • Валєєв Тимур – Майстер спорту України, член збірної команди України (дзюдо), на Чемпіонаті Європи серед кадетів посів ІІ місце, І місце на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, ІІ місце на Чемпіонаті Світу серед кадетів до 18 років;
  • Мазур Владислав – чемпіон України у приміщенні серед дорослих та молоді, ІІ місце на командному чемпіонаті серед дорослих та молоді, чемпіон України серед дорослих зі стрибків у висоту.

"Разом із олімпійцями":

  • Дорошенко Ірина - І місце у ваговій категорії 53кг на чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 21 року; ІІ місце у ваговій категорії 55 кг. на чемпіонаті Європи з боротьби сумо;
  • Мохорт Олександра – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, І місце на чемпіонаті України серед молоді з видів командної аеробіки, ІІ місце на ЧУ серед дорослих, ІІ місце на «аеростеп» серед дорослих;
  • Демчук Володимир – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, чемпіон України серед дорослих, володар Кубку Світу серед дорослих (кікбоксинг);
  • Светківська Анастасія - чемпіонка світу зі змішаних видів єдиноборств.

"Кращий тренер з неолімпійських та ігрових видів спорту":

  • Зайнчковський Максим - Тренер команди СДЮШОР з футболу «Полісся» U-15 – Чемпіон України ДЮФЛУ (Перша Ліга);
  • Казьмерчук Анатолій - Тренер жіночої волейбольної команди волейбольний клуб «Полісся-ОШВСМ»;
  • Терейковський Сергій - Тренер чоловічої волейбольної команди волейбольний клуб «Житичі».

"Кращий тренер року з індивідуальних видів спорту":

  • Товчига Сергій – заслужений тренер України, за підготовку Нетяги Луки – чемпіон Європи з дзюдо з вадами слуху та чемпіон України;
  • Гулаков Богдан - За впровадження новаторських підходів до підготовки спортсменів;
  • Дмитренко Сергій - Тренер Гринчука Владислава, чемпіона та призера КЄ серед дорослих з виду спорту дзюдо;
  • Кудряшов Ігор - Старший тренер-викладач відділення «Дзюдо»;
  • Шеремет Сергій - заслужений тренер України – за результатами виступів Петрука Романа та Анчиса Нікіти.

"Спортивна слава області":

  • Данюк Генадій – Заслужений тренер України, впродовж багатьох років спортсмени під його керівництвом здобувають нагороди на Чемпіонатах України,Європи та Чемпіонатах світу;
  • Дідковський Артур - Володар Кубку Світу з кунгфу саньда в м.Єреван Вірменія 2019 року, чемпіон України 2019 року;
  • Щеглов Констянтин – Заслужений тренер України, чемпіон та рекордсмен світу.

"Сенсація року":

  • Нетяга Лука - І місце Чемпіонат Європи серед спортсменів з вадами слуху (2019), виконав норматив МСУМК;
  • Федосенко Єгор - І місце Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків-юніорів, ІІ місце на Чемпіонаті Європи з боксу чоловіків-юніорів;
  • Петрук Роман - член збірної команди України, Чемпіон України зі стрибків у висоту чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР; міжнародна матчева зустріч юнаків Україна-Туреччина-Білорусь-Польща - ІІ місце зі стрибків у висоту.

"Кращий спортивний журналіст у рубриці "Світ спорту":

  • Железницький Максим - журналіст "Ріо-Бердичів".

"Кращий спортивний організатор":

  • Большаков Олександр – голова обласної федерації «Стрільби з лука»;
  • Сачук Артем - віце - президент Федерації шахів;
  • Таран Віктор – президент асоціації футзалу Житомирської області.

"Сильні духом":

  • Дроздюк Світлана - Майстер спорту України , ІІІ місце на Чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
  • Хіміч Олександр – Майстер спорту України, ІІІ-є місце на Чемпіонаті світу та ІІІ місце на Чемпіонаті Європи  з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
  • Гонгальський Олександр - Майстер спорту України, ІІ місце на Чемпіонаті Світу, чемпіон України з шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

"Краща команда з ігрових видів спорту":

  • Волейбольний клуб «Житичі» - переможець Вищої ліги з волейболу серед чоловіків;
  • Волейбольний клуб «Полісся» - переможець Вищої ліги з волейболу серед жінок.

Також вручено спеціальні нагороди  «За відданість справі – філантроп» Григорію Грибану, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору педагогічних наук, професору ЖДУ ім. І. Франка; Григорію Дембу, тренеру-викладачу з баскетболу Дитячо-юнацька спортивної школи №1 м. Житомира, Заслужений тренер України, Заслужений суддя України; Леоніду Новофастовському, національному арбітру, заслуженому тренеру з шахів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Житомирщина #спорт #спортсмени #нагородження
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...