• Головна
  • Житомирські провладні нардепи: Литвин – рекордсмен
Актуально
10:35, 19 січня 2013 р.

Житомирські провладні нардепи: Литвин – рекордсмен

Актуально

Житомирщина, хоч і знаходиться по правий берег від Дніпра, усе-таки віддала перевагу провладним кандидатам у народні депутати під час парламентських виборів-2012 по мажоритарним округам. Дехто з них гордо називався самовисуванцем і обіцяв провадити незалежну політичну лінію у Верховній Раді, але після приходу туди одразу були розставлені всі крапки над “і”. Отже, з 6 округів до Партії Регіонів формально чи неформально, як вони можуть розповідати, у парламенті приєдналися чотири депутати-мажоритарники.

Нагадаємо, що від Житомирської області пройшли такі провладні депутати: Володимир Пехов (64 округ), Віктор Развадовський (67 округ), Віталій Журавський (66 округ), Володимир Литвин (65 округ). Ми зясували, як тяжко і натхненно працюють наші обранці.

Пехов поки “відзначився” у Раді тим, що переглядав на своєму айпаді політичні мультики. Він є новачком у цих стінах і поки не подав жодного законопроекту чи депутатського запиту. Пехова повязують із нинішнім аграрним міністром Миколою Присяжнюком. Кажуть, в окрузі Пехова досі виходить його газета.

Развадовський також не дуже займається законотворчою діяльністю, проте вже оформив два депутатські запити. Перший - на адресу Кабміну щодо забезпечення якісною питною водою мешканців міста Житомира. Другий - щодо виділення коштів для закінчення будівництва газопроводів у селах Велика Козара Романівського району та Карпівці Чуднівського району Житомирської області, адресований Міністерству енергетики та вугільної промисловості.

Любитель вечірок Журавський вніс один законопроект “Про внесення змін до Додатку до Постанови ВР “Про комітети ВР” до відання. Запитами поки не займався. Проте з часу перемоги на виборах у таблоїдах політик постійно зявляється з того чи іншого публічного приводу.

Литвин на тлі своїх житомирських колег виглядає рекордсменом: він зареєстрував 5 законопроектів. Зокрема, це “Про атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації”, “Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради України сьомого скликання”, “Про перелік і кількісний склад комітетів Верховної Ради України сьомого скликання”, “Про Лічильну комісію Верховної Ради України сьомого скликання”, “Про внесення зміни до розділу ХV Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо врегулювання порядку призначення пенсії за віком)”, “Про порядок застосування мов в Україні”.

Як бачимо, Литвин з початку своєї нової каденції віддає перевагу суто внутрішньо-парламентським питанням. Певно, не дає спокою те, що він не обіймає посади Спікера, яка була для нього яскравим піар-майданчиком.

Свої запити Литвин спрямував Уряду з питання погашення кредиторської заборгованості перед місцевими бюджетами міста Новоград-Волинського, Ємільчинського, Новоград-Волинського і Червоноармійського районів Житомирської області за роботи, виконані у 2012 році за рахунок субвенцій державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій; а також Генеральному прокурору - щодо порушення норм Статуту Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) головою правління ОСББ №13 по вулиці Бориса Гмирі Дарницького району міста Києва Сергієм Карбовничим. 

Поки не зрозуміло, чи перейде у провладний табір депутатка Анжеліка Лабунська, яка перемогла у Бердичівському окрузі. Вона йшла на вибори під прапорами ВО “Батьківщина”, але вже у Раді голосувала не зовсім по-опозиційному, скажімо, за склад нового Кабінету міністрів.

Також невідомо, чи збиралися за чаркою кави усі депутати-мажоритарники, щоб виробити спільний план законотворчих дій для розвитку нашого регіону. Досі це лише поодинокі ініціативи і незрозуміло, чи матимуть вони підтримку парламентської більшості.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...