У Житомирі встановлювали вартість харчування в освітніх закладах

Сьогодні, 17 грудня, члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення "Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань".

В основі організації харчування дітей в 2020 році у закладах дошкільної освіти (дитячих садочках), учнів 1-4 класів непільгових категорій (сніданки) в загальноосвітнх закладах, зареєстрованих на території Житомирської міської ОТГ,  залишається принцип співфінансування.

А саме, у дитячих садочках – 70% за харчування сплачують батьки, 30% - кошти бюджету (20,23 грн - кошти  батьків та 8,67 грн - кошти місцевого  бюджету – для дітей раннього віку; 30,03 грн - кошти батьків та 12,87 грн -  кошти місцевого бюджету – для дітей дошкільного віку).

Для учнів 1-4 класів непільгових категорій, зареєстрованих в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді (сніданки)  8,35 грн. – кошти місцевого бюджету, 9,95 грн. – доплата батьків.

Безкоштовним харчуванням в закладах дошкільної освіти охоплено 2 944 дитини пільгових категорій (23% від загальної кількості дітей).

До пільгових категорій вихованців у закладах дошкільної освіти та навчально-виховних комплексах відносяться:

 • діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти з інвалідністю;
 • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • діти у санаторних групах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу;
 • діти, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку, тривалого лікування і реабілітації;
 • діти, один із батьків яких:
 1. захищав/захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав/бере безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, в операції об'єднаних сил ЗСУ;
 2.  загинув чи помер, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беручи безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, в операції об'єднаних сил ЗСУ;
 3. діти, один із батьків яких постраждалий учасник Революції Гідності;
 4. діти, які є внутрішньо переміщеними особами.

За кошти міського бюджету (100%) забезпечено харчування дітей пільгових категорій: 1 593 учні 1-4 класів (сніданок); 3 414 учнів 1- 11 класів (обід).

До пільгових категорій учнів у закладах загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексах належать:

 • діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти з інвалідністю;
 • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • діти, у санаторних групах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу;
 • діти, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку, тривалого лікування і реабілітації;
 • діти, один із батьків яких:
 1. захищав/захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав/бере безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, в операції об'єднаних сил ЗСУ;
 2. загинув чи помер, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беручи безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, в операції об'єднаних сил ЗСУ;
 3. діти, один із батьків яких постраждалий учасник Революції Гідності;
 4. діти, які є внутрішньо переміщеними особами.

Таким чином, рішенням «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань» з 1 січня 2020 року вартість харчування однієї дитини на день становитиме:

1.1. У закладах дошкільної освіти(в тому числі центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) м. Житомира:

1.1.1. Для дітей раннього віку 28,90  грн. 

1.1.2. Для дітей дошкільного віку  42,90 грн.

1.2. У закладах дошкільної освіти (в тому числі центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) для дітей, які зареєстровані в м. Житомирі та с. Вереси:

1.2.1. Раннього віку 28,90  грн  (20,23 грн - кошти  батьків та 8,67 грн - кошти місцевого  бюджету).

1.2.2. Дошкільного віку  42,90 грн  (30,03 грн - кошти батьків та 12,87 грн -  кошти місцевого бюджету).

1.3. У закладах дошкільної освіти (в тому числі центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) м. Житомира незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання:

1.3.1. У санаторних групах для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу і для дітей та учнів Житомирського навчально-виховного комплексу спеціального типу № 59 Житомирської міської ради, як таких, які мають статус дітей із складними психоневрологічними захворюваннями, - 53,70 грн.

1.3.2. Для дітей пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, у розмірі встановленої вартості харчування відповідно до віку (згідно з додатком 1).

1.3.3. Для дітей з багатодітних сімей батьківська плата визначається у розмірі 50% встановленої батьківської плати за харчування відповідно до віку.

1.4. У закладах загальної середньої освіти м. Житомира:

1.4.1. Для учнів 1-4 класів 18,30 грн (сніданок).

1.4.2. Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі та с. Вереси, 18,30 грн (8,35 грн – кошти місцевого бюджету, 9,95 грн – кошти батьків) – сніданок.

1.4.3. Для учнів 1-4 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання  18,30 грн – сніданок.

1.4.4. Для учнів 1-11 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської  ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання  21,70  грн – обід.

1.5. У навчально-виховних комплексах для учнів 1-4 класів м. Житомира:

1.5.1.  42,90 грн   – сніданок, обід, вечеря.

1.5.2. Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі та  с. Вереси, 42,90 грн  (8,35 грн – кошти місцевого бюджету, 34,55 грн – кошти батьків) – сніданок, обід, вечеря.

1.5.3. Пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської  ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, незалежно від реєстрації та фактичного місця проживання 42,90 грн – сніданок, обід, вечеря.

1.6. У закладі дошкільної освіти с. Вереси:

1.6.1.  Для дітей раннього віку 28,90  грн  (11,56 грн - кошти  батьків  та  17,34 грн - кошти місцевого бюджету).

1.6.2. Для дітей дошкільного віку  42,90 грн  (17,16 грн - кошти батьків та 25,74 грн  -  кошти місцевого бюджету).

1.6.3. Для дітей пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської  ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, у розмірі встановленої вартості харчування відповідно до віку.

1.6.4. Для дітей з багатодітних сімей батьківська плата визначається у розмірі 50%  встановленої батьківської плати за харчування відповідно до віку.

1.7. У закладі загальної середньої освіти с. Вереси:

1.7.1. Для учнів 1-4 класів 14,05 грн – сніданок.

1.7.2. Для учнів 1-11 класів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської  ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, 16,69  грн – обід.

Житомир вартість харчування освітні заклади виконавчий комітет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
Засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради відбулося сьогодні, 3 червня 2020 року. У зв'язку з обмежувальними заходами щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади - засідання виконавчого захід проходив у закритому режимі. «Поки ми ще не почали розглядати питання порядку денного на сьогоднішньому виконкомі, у мене є звернення до житомирян. Як в Житомирі зокрема...
Пригоди
Новоград-Волинською місцевою прокуратурою спільно з територіальними правоохоронними органами посилено протидію злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Так, з початку року місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво в 11 кримінальних провадженнях за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, які розслідуються Новоград-Волинським відділо...
Суспільство
Про цікаву та заманливу пропозицію розповідають в дописі Фейсбук-спільноти агенції місцевого органічного розвитку Баранівської ОТГ «Комунальна Установа – АМОР». "Ми взяли трішки рольової гри, взяли літнє таборування, трішки навчання, спорту, взяли трішки природи, трішки лісу, поля, озера - змішали все до купи і зробили Загублену громаду. Як з’явилася ідея кемпінгу та як круто і з користю учасники проведуть його в цьому році розповів Костянтин Питянчин під...
Суспільство
За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 04.06.2020 (за минулу добу – 3 червня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 53. Всього випадків (з наростаючимпідсумком) – 833. Одужало всього – 474. Померло всього – 14. За добу надійшло повідомлення про підозру – 59. Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 1965. Всього проведено досліджень за добу – 375, з них позитивних–55, у т.ч. 53 нових випадки. Всього провед...
Суспільство
Про це повідомляє КП "Водокнаал" Житомирської міської ради.  «Водопостачання тимчасово обмежене до будинків, що знаходяться за такими адресами: - вул. Любарська, 10; - перетин вул. Леха Качинського/ вул. Дмитра Донцова; - вул. Дмитра Донцова, 1/11, 3, 5, 6, 8; - вул. Миколи Лисенка, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 24; - пров. Паперовий, 9; - вул. Селецька; - вул. Івана Гонти, 71, 72; - вул. Михайла Грушевського, 60; - вул. Радонова; - перетин вул. Леха Качинського...
Культура
Щороку відповідно до Указу Президента України у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Цьогоріч у зв’язку з обмежувальними заходами із протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID – 19 в режимі онлайн було проведено конкурс. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради. «Дякуємо учасникам, які долучилися до зазначеного заходу. Визначення переможців Конкурсу здійснювалося користувачами соціальної мережі «Фейсбук» за їх вподоб...
Суспільство
На Житомирщині з 1 червня відновили свою роботу в умовах адаптивного карантину вже 160 дошкільних навчальних закладів для 6 тисяч дітей. Про це повідомляє управління освіти і науки облдержадміністрації. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА. Нагадаємо, що з 27 травня 2020 року в Житомирській області почали працювати 69 дитячих садочків для 1 тис. 615 дітей. Так, на Житомирщині загалом станом на 1 січня 2020 року 42 тис. 828 вихованців навчається у...
Суспільство
Згідно рішення Новоград-Волинської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.05.2020 та відповідного наказу управління освіти і науки міської ради, з 1 червня відновлено діяльність міської комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Про це повідомляє пресслужба Новоград-Волинської міської ради. З метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної се...
Суспільство
Джед та Кім Джонсон вже 5 років живуть в Україні, мають велику родину 4 своїх дітей, троє під опікою та одного усиновленого, передає sk1.tv. На своєму прикладі показують та навчають інтернів, які допомагають виховувати дітей з особливими потребами. Поряд зі своїм помешканням американські українці будують будинок для людей, котрі не бояться взяти дітей з інтернату та створити сім’ю. Джед та Кім 3 роки тому всиновили українського хлопчика —Владика, який пере...