• Головна
  • За сприяння прокуратури Житомирщини скасовано протокол щодо спецдозволу на користування надрами
12:00, 20 грудня 2019 р.
Надійне джерело

За сприяння прокуратури Житомирщини скасовано протокол щодо спецдозволу на користування надрами

За сприяння прокуратури Житомирщини скасовано протокол щодо спецдозволу на користування надрами

Апеляційним судом скасовано протокол Державної комісії України по запасах корисних копалин і рішення сесії облради щодо погодження надання товариству «Камінець Добринь» спецдозволу на користування надрами з метою видобування габро Юліївського родовища площею 4,1 га.

Йдеться про те, що у листопаді 2018 року Державною комісією України по запасах корисних копалин протиправно розглянуто подані товариством «Камінець-Добринь» матеріали геолого-економічної оцінки Юліївського родовища габро у Хорошівському районі з метою розподілу запасів родовища.

Фактично цією ж комісією неправомірно розглянуто обґрунтування товариства стосовно виділення із масиву Юліївського родовища окремої ділянки (Центральна), як самостійного об’єкту надрокористування та апробовано балансові запаси основної та спільно залягаючої корисної копалини габро двох видів: для видобутку блоків і габро, придатного для виробництва щебеню.

У подальшому, на підставі зазначеного протоколу ДКЗ України,  Житомирською обласною радою погоджено (рішення від 18.12.2018) надання товариству «Камінець-Добринь» поза аукціоном спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування габро на ділянці площею 4,1 га.  

Житомирський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову прокуратури щодо визнання протиправними та скасування протоколу засідання колегії Державної комісії по запасах корисних копалин, а також зазначеного рішення сесії обласної ради.

Проте таку відмову прокуратура оскаржила у Сьомому апеляційному адміністративному суді, який скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове – про задоволення позову прокурора у повному обсязі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #прокуратура #протокол #спецдозвіл #користування надрами
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...