• Футзал. На старті другого кола чемпіонату Житомира Енергія обігрує ІнБев
10:40, 21 січня 2013 р.

Футзал. На старті другого кола чемпіонату Житомира Енергія обігрує ІнБев

У неділю, 20 січня, у Житомирі відбулися матчі 10-го туру Вищої ліги Чемпіонату Житомира з футзалу.

Найбільш несподіваним результатом туру стала перемога новачка Вищої ліги «Енергії» над одним із претендентів на Чемпіонство – «Інбевом». Рахунок 1:1 тримався у матчі до останніх хвилин, повідомляє Перший.

Увесь цей час дива реакції демонстрував голкіпер «Енергії», а коли і він був безсилий на допомогу приходили стійки і поперечка. «Інбев» пішов на фінальний штурм всією командою, за що і поплатився 3-ма голами у порожні ворота. Нагадаємо, у першому колі «Енергія» також відібрала очки у «Інбева». Тоді матч між цими командами завершився результативною нічиєю 3:3.

На фоні сенсаційної перемоги «Енергії» очна зустріч між «Авангардом» та «Легіоном» відійшла на другий план. У першому таймі «Легіон» нічим не поступався супернику, що і засвідчив результат першого тайму – 1:1. Але у другій половині зустрічі «Авангард» більше володів ініціативою і зумів двічі вразити ворота суперника.

Після серії нічиїх дебютант Вищої ліги «Промінь» грав проти лідера першості «Візажу». Хлопці Лясковського повністю контролювали хід матчу, не давали простору супернику і відзначилися 6-ма забитими м’ячами. «Промінь» відповів дублем Островського.

У інших двох матчах туру були зафіксовані розгроми аутсайдерів першості. «Газмяс» розтрощив передостанню команду чемпіонату «Медик» з рахунком 5:1. «Дасна-Кофеджио» у останньому матчі 10-го туру не помітила на полі новачка Вищої ліги «Єдність» – 10:0.
«Авангард» та «Візаж» сповна використали програш «Інбева»: «Візаж» закріпився на 1-й сходинці, а «Авангард» потіснив «Інбев» з другого місця.

«Дасна-Кофеджио» та «Енергія» здобули синхронні перемоги і посідають 4 та 5 місця відповідно. «Газмяс» прогресує – дві поспіль нічиї і перемога дозволили команді наздогнати у турнірній таблиці «Легіон». Наразі ці команди поділяють 6-7 місце.

Поразка відкинула «Промінь» на 8-е місце. Втім, відставання від 6-го місця складає всього лише 2 очки. Дует аутсайдерів незмінний – «Медик» передостанній, «Єдність» досі не може здобути жодного очка і замикає турнірну таблицю.

Результати 10-го туру:
Медик - Газмяс 1:5
Енергія - ІнБев 4:1
Авангард - Легіон 3:1
Промінь - Візаж 2:6
Єдність - Дасна-Кофеджио 0:10

Футзал. На старті другого кола чемпіонату Житомира Енергія обігрує ІнБев, фото-1