• Головна
  • У Житомирі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківского піклування забезпечать шкільною і спортивною формами
12:30, 23 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківского піклування забезпечать шкільною і спортивною формами

У Житомирі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківского піклування забезпечать шкільною і спортивною формами

21 грудня виконавчий комітет міської ради з метою поліпшення матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування прийняв рішення «Про надання грошової компенсації для придбання шкільної та спортивної форм дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) та навчаються у закладах загальної середньої освіти всіх типів».

Забезпечення безоплатно шкільною і спортивною формами дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які  перебувають під опікою (піклуванням), на період навчання у закладі загальної середньої освіти всіх типів здійснюватиметься шляхом надання грошової компенсації законним представникам дітей. Граничний розмір грошової компенсації становить:

  • для дітей з числа учнів 1-4 класів - 50% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років станом на 1 січня поточного року на кожну дитину;
  • для дітей з числа учнів 5-11 класів - 75% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років станом на 1 січня поточного року на кожну дитину.

Також дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування - випускникам 11-х класів буде надано грошову допомогу.

Рішенням установлено граничний розмір грошової компенсації для придбання нового комплекту одягу та взуття дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування - випускникам 11-х класів закладів загальної середньої освіти всіх типів у розмірі 90 % прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років станом на 1 січня поточного року на кожну дитину.

Заступник директора департаменту освіти міської ради Світлана Ковтуненко повідомила, що розмір грошової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування - випускникам 11-х класів закладів загальної середньої освіти всіх типів встановлено у розмірі 30% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років станом на 1 січня поточного року на кожну дитину. Грошова допомога дітям буде надаватися їх законним представникам шляхом перерахування на банківську картку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #діти-сироти #діти позбавлені батьківского піклування #шкільна форма #спортивна форма #грошова допомога #виконавчий комітет міської ради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Три потужні вибухи, потрапляння ракети в залізничну інфраструктуру, 2 повітряні тривоги, 2 поранених та пошкоджені будинки - як минула ніч в Коростені?
ВІЙНА
Поліцейські задокументували наслідки ворожого ракетного обстрілу у Пулинській громаді Житомирщини
ПОЛІЦІЯ
Мер Малина про ранковий ракетний удар: Пошкоджено об’єкт інфраструктури та близько 100 житлових будинків, троє поранених, – ВІДЕО
ДСНС
На Житомирщині патрульні надали домедичну допомогу жінці, яка мала намір вкоротити собі віку
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...