
16:39, 22 січня 2013 р.
«Житомиртеплокоммуненерго» заперечує свою причетність до нецільового використання коштів
Прес-служба «Житомиртеплокомуненерго» повідомила, що підприємство не має жодного відношення нецільового використання коштів, про які пишуть деякі житомирські сайти.
У повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті Житомиртеплокомуненерго говориться про те, що "на офіційному сайті УМВС України в Житомирській області СЗГ УМВС України в Житомирській області опублікована стаття в якій зазначається, що працівники Управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України в Житомирській області викрили нецільове використання комунальним підприємством понад 600 тисяч гривень, призначених до сплати в місцевий бюджет. Як вбачається з даної статті назва комунального підприємства не вказана.
В свою чергу, комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради зазначає, що інформація викладена на сайті Житомир-інфо є недостовірною та не відповідає дійсності, оскільки жодним контролюючим або правоохоронним органом не здійснювалось перевірок господарської діяльності підприємства за грудень 2012 року."
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
10 листопада
10:00
10 листопада
12:51
6 листопада
ТОП новини
Оголошення
15:05, 5 листопада
11:34, 1 листопада
08:13, 30 жовтня
07:01, 30 жовтня
7
07:01, 30 жовтня
46
