• Головна
  • Дзеркало в спальні - переваги облаштування
Реклама
10:43, 29 грудня 2019 р.

Дзеркало в спальні - переваги облаштування

Реклама
Картинки по запросу Дзеркало в спальні - переваги облаштування

Картинки по запросу Дзеркало в спальні - переваги облаштування

Підвішування дзеркала в спальні - суперечливе рішення. Згідно філософії фен-шуй, цього робити не слід, краще купити дамський столик з дзеркалом. У той же час смаки та потреби багатьох людей говорять навпаки - дзеркало в спальні - основа. Добре знати, де їх розмістити, щоб вони приносили тільки користь.

Фен-шуй, стародавнє мистецтво планування космосу, включає принципи облаштування квартири таким чином, щоб життєва енергія мала вільний потік. Очікується, що це в свою чергу вплине на гармонію, мир та процвітання домогосподарства.

Згідно з принципами фен-шуй, дзеркало є бажаним елементом домашнього простору, оскільки воно відображає зображення красивих предметів і поглядів і тим самим "примножує" їх. Особливо бажано дублювати відображення погляду за вікном, палаючі свічки та світильники, рослини. Множина є свідченням процвітання, тому згідно зі східною філософією дзеркала повинні бути там, де ми зберігаємо гроші - наприклад, навпроти сейфу в вашій спальні.

Дзеркало відбиває світло і підвищує активність життєвої енергії, що збільшує енергію Ян і зменшує Інь. Це означає, що в приміщеннях з дзеркалами нам буде легше залишатися активними, розвиватися та збільшувати кошти. У той же час у нас можуть виникнути проблеми з відпочинком, розслабленням, здоров’ям і навіть відносинами. Це означає, що за принципами фен-шуй дзеркала не підходять для спальні - кімнати, де ми повинні відпочити, заспокоїтись і заснути?

Відповідно до східної філософії, розміщення дзеркала перед ліжком або біля нього - ганебна помилка, яка може спричинити багато неприємних для енергетично чутливих людей. Західна філософія набагато вигідніше для облаштування спальні за допомогою дзеркала. Вона орієнтована на те, що є практичним та естетичним, та не враховує метафізику при плануванні квартири.

Дзеркало в дизайні інтер’єру має ряд переваг. Варто повісити мати їх у спальні з наступних причин:

- дзеркало збільшує простір, що цінно особливо для невеликих приміщень. Найпростіший спосіб розширити приміщення - це використання стоячого дзеркала. Довге і вузьке дзеркало, що стоїть до стіни або спирається на кронштейни, оптично додасть висоти кімнаті

- дзеркало відображає предмети, тому варто розмістити їх перед тим, що нам подобається, і подивитися. Іноді це буде вид за вікном, інший раз скульптура або гарна ваза, наповнена весняними квітами

- дзеркало «ловить» світло і відбиває його. Якщо у спальні мало вікон або вона невелика, дзеркало слід розмістити навпроти них. Коли світить сонце, простір стане яскравішим. Якщо ми піклуємося про цей ефект, то повинні вибрати дзеркала з більшою площею

- дзеркало впливає на теплу та інтимну атмосферу кімнати, що особливо важливо у спальні - найбільш інтимній із кімнат у квартирі і робить кімнату затишною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...