• Головна
  • Житомирському реабілітаційному центру братів Кузьміних – 3 роки
17:04, 13 січня 2020 р.
Надійне джерело

Житомирському реабілітаційному центру братів Кузьміних – 3 роки

Житомирському реабілітаційному центру братів Кузьміних – 3 роки

Житомирський реабілітаційний центр братів Кузьміних, який приймає на безкоштовне оздоровлення військовослужбовців, отримує вітання від своїх друзів: Центру – 3 роки.

***

Я - в Житомирському реабілітаційному центрі братів Кузьміних, що по вул. Вітрука, 18. Тренажери, мати, різноманітні складні пристрої, які звисають зі стелі. Здогадуюся - вони для тих, кому доводиться заново вчитися ходити...

Фонд братів Кузьміних обладнав вже три реабілітаційні центри для учасників АТО: в Житомирі, Черкасах та Києві. Житомирський був найпершим. Коли у 2016 році родина Кузьміних відправила двох хлопців в Чехію на реабілітацію (це коштувало 9 тисяч євро), вирішили: створити реабілітаційний центр у нас, в Україні. Ось так у січні 2017 року і було відкрито перший центр - у Житомирі.

Проблематично було віднати і фахівців для роботи в Центрі. Запросили випускників житомирського університету «Україна», де є кафедра реабілітації, і Київського національного університету фізкультури і спорту. Вони пройшли тренінги у фахівців всеукраїнського рівня і приступили до роботи. Лікарі об'їздили десятки реабілітаційних центрів в Україні і Європі. Набралися досвіду і знань, відповідно до яких і обладнують свої центри.

Крім учасників АТО, які проходять реабілітаційні процедури безкоштовно, є у Центрі і  платні пацієнти, які дають можливість оплачувати оренду площ і платити зарплати співробітникам. Плюс Благодійний фонд братів Кузьміних збирає пожертви, за рахунок яких фінансує реабілітаційні центри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр #реабілітація #Кузьміних #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...