• Головна
  • За минулий рік збитки комунальної сфери області зросли більш, ніж вдвічі
16:03, 24 січня 2013 р.

За минулий рік збитки комунальної сфери області зросли більш, ніж вдвічі

За минулий рік не вдалося досягти фінансово-економічного покращення на підприємствах житлово-комунальної галузі області. Не вдалося створити і умови для їх беззбиткової діяльності. Це констатував під час засідання колегії департаменту житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації його очільник Геннадій Забродський, повідомляє Житомирська хвиля.

З 96 підприємств, які надають житлово-комунальні послуги прибутковими є лише третина. Причин тому чимало, і всі вони складаються у комплекс. Це і підвищення цін на енергоносії, і низький рівень відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, і тарифна політика, що не відповідає вимогам сучасності. Внаслідок усього цього збитки підприємств житлово-комунальної галузі Житомирщини за 9 місяців минулого року склали майже 84 мільйони гривень:

"В тому числі, підприємства теплоенергетики – 52,6 мільйона гривень, водопровідно-каналізаційне господарство – 28,2 мільйона гривень, утримання житла – 3 мільйона. Для порівняння: у 2011 році за 9 місяців збитки склали 32,9 мільйона гривень. Тобто, бачимо, що спостерігається значна тенденція до зростання збитковості цих підприємств"

Найбільш значні збитки зафіксовано на житлово-комунальних підприємствах Житомира, Новограда-Волинського, Бердичева та Коростеня. Причому обласний центр у цьому плані утримує "лідерство" з дуже значним відривом від усіх інших названих міст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...