• Головна
  • Володимир Федоренко про ферму у Сінгурах: "Ситуацію потрібно детально вивчити, розібратися і знайти оптимальні шляхи вирішення"
10:30, 16 січня 2020 р.
Надійне джерело

Володимир Федоренко про ферму у Сінгурах: "Ситуацію потрібно детально вивчити, розібратися і знайти оптимальні шляхи вирішення"

Володимир Федоренко про ферму у Сінгурах: "Ситуацію потрібно детально вивчити, розібратися і знайти оптимальні шляхи вирішення"

В облдержадміністрації відбулася зустріч представників громади села Сінгури та інвесторів. Мета зібрання – знайти точки порозуміння та віднайти шляхи для вирішення ситуації, що склалася навколо ферми данського підприємця.

Участь у зустрічі, 15 січня, взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

"Дуже важливо, що сторони виходять на переговори. Я розумію інвестора, який вклав кошти та почав розвивати бізнес, але й розумію занепокоєння людей", – сказав Володимир Федоренко.

Інвестор запевняє громадськість, що готовий працювати і чекає зустрічних кроків від громади для вирішення питання щодо функціонування його ферми на території села.

Жителі Сінгурів наполягають на забезпеченні екологічної безпеки на території їх села та функціонуванні ферми в законодавчому полі.

"Ситуацію вивчимо більш детально, розберемося і разом знайдемо спільне рішення та вихід. Подумаємо, запропонуємо варіанти того, що можемо зробити, як допомогти і інвестору, і людям", – наголосив перший заступник голови ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Володимир Федоренко #ферма #Сінгури
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...