• Головна
  • Після підвищення тарифів на проїзд житомиряни почали активніше користуватися безготівковим розрахунком
10:30, 17 січня 2020 р.
Надійне джерело

Після підвищення тарифів на проїзд житомиряни почали активніше користуватися безготівковим розрахунком

Після підвищення тарифів на проїзд житомиряни почали активніше користуватися безготівковим розрахунком

За даними управління транспорту і зв’язку міської ради, за перші 5 днів кількість безготівкових розрахунків у міському електротранспорті зросла майже у 6 разів, в комунальних автобусах – у 5.

Якщо говорити про приватні маршрутки, де запрацювали валідатори, то в період з 10.01.2020 по 14.01.2020 житомиряни здійснили 21 480 операцій в безготівковій формі.

Під час брифінгу 16 січня заступник міського голови Олександр Шевчук дав відповідь на найпоширеніші запитання від житомирян.

1. Відривний квиток:На сьогодні можна видавати обидва види квитків, тож відривний квиток законний. В подальшому планується  перехід на єдиний квиток.

2. Учнівський транспортний квиток:Найкращий варіант для учнів –транспортна картка для учнів, яка діє в комунальному електротранспорті. В приватних маршрутках та комунальних автобусах вартість проїзду для учнів становить 3 гривні в період навчання.

3. Стосовно технічних збоїв програми при розрахуванні карткою:  Всі валідатори було перепрограмовано. Поодинокі випадки технічних збоїв наразі усуваються перепрошиванням.Транспортна ж картка працює без зауважень.

4. Стосовно пільгових категорій:  Пільгові категорії мають право безкоштовного проїзду в міському транспорті їздять безоплатно( учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО; учасники бойових дій та інваліди війни; особи з інвалідністю I та  II та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи;  учасники ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти-сироти, діти з інвалідністю та особи, які їх супроводжують, діти з багатодітних сімей).

5. Нічний тариф:  з 22:00 до 6:00 комунальний транспорт працює за нічним тарифом. Вартість проїзду для всіх категорій громадян становить 10 грн. 

6. Картка житомирянина: На цей момент видано 21 тисячу Карток житомирянина для пільговиків. Заявки на її отримання продовжують прийматися.

7. Транспортна карта:Її транспортний додаток читається всіма валідаторами та працює у всьому міському транспорті – як у комунальному, так і в приватному.

8. Тарифи для пенсіонерів: У Житомирі пенсіонери за віком їздять  в міському електротранспорті безоплатно. В комунальних автобусах та приватних маршрутках для пенсіонерів за віком з 10.00 до 16.00 діє пільговий тариф – 3 гривні. В інший час – на загальних підставах.

9. Стосовно відсутності чи несправності валідатора у транспорті: У разі відсутності  чи несправності валідатора в автобусах, вартість проїзду складає 3 грн.  Якщо карта заблокована банком, на  карті немає коштів чи відсутня функція безконтактної оплати – валідатор її не приймає і це не є приводом сплачувати 3 гривні.

10.Стосовно конфліктів, які виникають у міському транспорті: У кожній маршрутці має бути телефон перевізника та гарячої лінії управління транспорту Житомирської міської ради -47- 07- 09(телефонувати з 9:00 по 18:00). Щоб швидше виправляти недоліки та технічні збої, про проблеми при оплаті в транспорті варто інформувати  управління транспорту міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #громадський транспорт #проїзд #безготівковий розрахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...