• Головна
  • Цього року відремонтують 15 км ділянки автошляху міжнародного значення "Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський"
11:00, 17 січня 2020 р.
Надійне джерело

Цього року відремонтують 15 км ділянки автошляху міжнародного значення "Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський"

Цього року відремонтують 15 км ділянки автошляху міжнародного значення "Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський"

Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив Дорожню стратегію-2020, відповідно до якої відремонтують не менше 4 тис. км доріг. Згідно зі стратегією на Житомирщині теж відремонтують ділянку автошляху міжнародного значення.

Так, цьогоріч в області в напрямку Черняхова мають здійснити ремонт 15 км ділянки автошляху М21 міжнародного значення «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський».

"Ремонт дороги міжнародного значення «Виступовочі – Житомир –  Могилів-Подільський» дозволить з часом відновити соціальну інфраструктуру в територіальних громадах", – відмічає Віталій Бунечко.

Для створення безпечних умов дорожнього руху, розвитку якісної дорожньої інфраструктури області необхідно продовжувати ремонтно-будівельні роботи на найбільш зруйнованих ділянках автомобільних доріг за основними маршрутами та поновлювати будівництво і ремонт об’єктів, роботи на яких розпочато у минулі роки на Житомирщині. На цьому наголошує голова ОДА Віталій Бунечко.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зазначає, що на 2020 рік у Дорожньому фонді закладено більше 66 млрд грн, з них на дороги 31,5 млрд грн – це бюджетні кошти та 20,5 млрд грн – кошти міжнародних організацій.

#Житомир #ремонт #дорога #автошлях міжнародного значення #дорожній рух
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...