• Головна
  • Голова Житомирської ОДА оглянув масштабний проект – інноваційний парк "Вимірювач"
11:30, 17 січня 2020 р.
Надійне джерело

Голова Житомирської ОДА оглянув масштабний проект – інноваційний парк "Вимірювач"

Голова Житомирської ОДА оглянув масштабний проект – інноваційний парк "Вимірювач"

Голова ОДА Віталій Бунечко 15 січня оглянув масштабний проект на майбутнє – інноваційний парк «Вимірювач». Це перспективний проект для інвесторів на території області, який може стати широким простором для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій, найбільшим майданчиком в регіоні для культурно-мистецьких заходів та платформою для розвитку та просування українських приладобудівників на зовнішні ринки.

"Розвиток інноваційного потенціалу – це не тільки шлях динамічного розвитку та успіху, а й засіб забезпечення конкурентоспроможності у сучасному світі", – відзначає Віталій Бунечко.

Майбутній інноваційний парк планується на базі ПАТ «Електровимірювач». За словами голови ОДА, керівництво та команда «Електровимірювача» є тим прикладом, які не побоялись жодних труднощів та вирішили втілити у життя грандіозний проект – створення інноваційного парку «Вимірювач» на базі закинутих площ підприємства.

За словами одного з керівників підприємства Андрія Чибуровського, процес передбачає трансформацію приладобудівного підприємства в середовище розвитку наступних проектів:

  • лабораторія освітнього обладнання;
  • незалежне конструкторське бюро;
  • платформа для розвитку регіональних освітніх проектів;
  • найбільший в регіоні майданчик для культурно-мистецьких заходів тощо.

Наразі вже виготовлена документація для реконструкції першої та другої черги.

"Проект молодої команди було включено до програми “Магніти України”, започаткованої Премєр-міністром України Олексієм Гончаруком. Програма передбачає пошук успішних українських стартапів, які зможуть залучити інвесторів і стати центрами інновацій", – зазначає Віталій Бунечко.

Довідково. Мета інноваційного парку «Вимірювач» – трансформація приладобудівного підприємства в середовище розвитку ініціатив та проектів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #проект #інноваційний парк "Вимірювач" #ПАТ "Електровимірювач"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...