Реклама
12:03, 14 січня 2020 р.
Ручне або автоматичне намотування - який годинник вибрати?
Реклама
Картинки по запросу Ручне або автоматичне намотування - який годинник вибрати?
Як відомо, механічні годинники поділяються на дві категорії з точки зору того, як розтягується приводна пружина: годинники з ручною обмоткою (тобто намотування обертанням коронки) та годинники з автоматичною обмоткою (тобто ті, чия пружина тягнеться обертанням ротора) переміщення під час повсякденного використання годинника.
Обидва способи намотування мають численні переваги та групу гарячих прихильників, але як ручні, так і автоматичні годинники мають деякі недоліки, про які варто знати, перш ніж приймати остаточне рішення про покупку на сайті www.timestyle.com.ua.
Різниця між ручною та автоматичною обмоткою
Основна відмінність полягає в тому, як витягується пружина приводу годинника.Ручні годинники для намотування вимагають систематичного намотування - на відміну від автоматичних годинників - навіть якщо таймер носити щодня. Пружина приводу намотується обертанням коронки. Щоб повністю розтягнути пружину, як правило, достатньо повернути крону на десяток оборотів, хоча годинник почне свій пробіг після декількох поворотів.
Годинники, оснащені автоматичним натягом пружини, мають ротор - також відомий як маятникову зброю - який обертається, таким чином, розтягує пружину приводу при будь-яких рухах рукою. Якщо годинник носити щодня протягом декількох годин - якщо, звичайно, припускати, що власник годинника виконує протягом дня будь-які дії, які потребують хоча б мінімального руху рук - автоматичний годинник повинен працювати постійно і може періодично вимагати лише невеликої корекції поточного часу.
Автоматичний годинник може також вимагати декількох обертів коронки для активації механізму, коли годинник перестав працювати, але пружина підтягується під час регулярного використання. Є моделі, які взагалі не слід закручувати!
Плюси та мінуси годинника з ручним намотуванням
Основна перевага ручних годинників - це майже повний контроль власника над станом пружинного натягу годинника. Це може здатися трохи складним, але загалом зводиться до простого факту, що власник механічних ручних годинників повинен регулярно його накручувати, щоб таймер працював і показував час.
Коли ви намотуєте годинник, ви зазвичай робите це «до упору», тобто пружина розтягується на максимум - 100%. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що після кожної обмотки годинник має повний запас потужності, що гарантує йому півтора робочих дні пунктуальності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:15
10 листопада
10:05
10 листопада
08:00
10 листопада
21:32
8 листопада
ТОП новини
Оголошення
10:44, 7 листопада
12:42, 4 листопада
live comments feed...