• Головна
  • Незабаром всі загальноосвітні заклади Житомира перейдуть на електронні версії шкільних журналів
17:00, 24 січня 2020 р.
Надійне джерело

Незабаром всі загальноосвітні заклади Житомира перейдуть на електронні версії шкільних журналів

Незабаром всі загальноосвітні заклади Житомира перейдуть на електронні версії шкільних журналів

В окремих закладах освіти м. Житомира  запустили  новий проект, який зараз працює у тестовому режимі . Йдеться про  введення в освітній процес системи "електронний журнал оцінок" для комунікації педагогів з учнями та батьками. Нову методику виставлення оцінок успішності навчання дитини в тестовому режимі запровадили з 13 січня 2020 року у восьми школах міста, що мають  доступ до загальнонаціональної системи "E-schools.info".  Поки що ця система не є загальнообов`язковою, а проходить апробацію. Однак планується, що з 1 вересня 2020 року система почне повноцінно функціонувати в усіх закладах освіти міста Житомира.

Для того щоб батьки  дитини мали доступ до електронного журналу оцінок, їм необхідно встановити на смартфон  спеціальний  мобільний додаток "Єдина школа", авторизуватися в системі, увівши номер контактного телефону та пароль особистого кабінету. Це за умови того, що школа, яку відвідує дитина, має доступ до загальнонаціональної  системи "E-schools.info". З будь-якого смартфону, в якому встановлено зазначений  додаток, батьки можуть бачити оцінки, домашні завдання, розклад та  відвідування своєї дитини. У разі відсутності учня на уроці - батькам відразу приходить повідомлення.

Йдучи на урок, вчитель бере із собою планшет. В електронному журналі класний керівник веде облік відвідування учнів, зазначаючи причину відсутності учня на уроці. Програма автоматично обробляє дану інформацію, показуючи по кожному учневі кількість пропусків конкретних уроків.

Діти сприймають з цікавістю та хвилюванням. Батьки ж - у захваті від  оперативності інформування про оцінки  та  відвідування уроків їхніх дітей.

Отож, серед переваг такого новітнього способу  відображення оцінок і водночас потужного засобу  комунікації педагогів з батьками дітей відзначимо:

  • прямий зв'язок між вчителями, учнями та батьками школярів;
  • можливість супроводжувати домашні завдання додатковими електронними матеріалами (файлами);
  • можливість для батьків  у зручний час дізнатися про успішність та відвідування дитини, а також своєчасно отримати нагадування про батьківські збори та інші заходи;
  • можливість для учнів  у будь-який момент уточнити домашнє завдання з будь-якого предмету,  дізнатися про  проведення  класних чи загальношкільних заходів;
  • можливість для педагогів  ведення обліку поточної успішності учнів, прогнозування результатів їх проміжної і підсумкової атестації, проведення  порівняльного  аналізу успішності з різних періодів навчання.

Використання  електронного журналу  дає можливість педагогам вести діалог з учнями та батьками з максимальною ефективністю, а система батьківського контролю рейтингу успішності навчання дитини стане  легшою. Адже тепер батькам не потрібно буде переглядати шкільний щоденник своєї дитини  чи  паперовий журнал у закладі освіти, щоб дізнатися про поточні оцінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #електронний журнал #загальноосвітні заклади #шкільний журнал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...