• Головна
  • На Житомирщині споживачі газу отримали два розрахунки
18:00, 27 січня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині споживачі газу отримали два розрахунки

На Житомирщині споживачі газу отримали два розрахунки

24 грудня 2019 року НКРЕКП було прийнято рішення вилучити з рахунків за газ плату за його доставку. Вже в січні споживачі природного газу отримали два окремих рахунки: один за газ, другий - за його розподіл. Щомісячний платіж за доставку газу буде незмінним впродовж року.

Споживачі Житомирщини вже за січень отримали два рахунки: за газ від постачальника та за його доставку від АТ "Житомиргаз". Вартість послуг з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремою квитанцією. Раніше вартість доставки газу розміщувалася в загальному рахунку окремим рядком.

Для кожного клієнта вартість доставки газу розраховується індивідуально і залежить від використаного ним обсягу в минулому газовому році. Газовий рік - це період з 1 жовтня по 30 вересня. Якщо за результатами споживання наступного газового року у вас буде менший обсяг, то відповідно менший обсяг буде розраховуватися на 2021 рік .

Щомісячний платіж за доставку газу розраховується наступним чином: індивідуальний об'єм використаного газу ділиться на 12 частин та множиться на діючий тариф на доставку газу. Чинний тариф на доставку для АТ "Житомиргаз" з 1 січня 2020 року складає 1,07 грн. включно з ПДФ.

"Для зручності наших клієнтів ми об'єднали одразу два рахунки в Особистому кабінеті. Тепер в одному сервісі на сайті 104.ua, або в мобільних додатках 104 Mobile Light можна подивитися всю інфрмацію та розрахуватися як і з "Житомиргазом", так і з постачальником газу", - зазначає комерційний директор АТ "Житомиргаз" Людмила Усик.

За доставку газу споживач може сплатити одним платежем - наперед, за кілька місяців. Таким чином, він зменшить свої витрати на комісію банку при проведенні платежів.

Наразі, споживачі газу отримали платіжки за січень-лютий, погасити їх потрібно до 20 лютого, проте в разі протермінування пеня нараховуватися не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Житомирщина #АТ "Житомиргаз" #квитанція #платіж #газ #доставка газу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...