• Головна
  • У Житомирі відбулось засідання щодо впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року
11:30, 29 січня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі відбулось засідання щодо впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року

У Житомирі відбулось засідання щодо впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року

Концепція інтегрованого розвитку міста Житомир до 2030 року – це стратегічний документ, що визначає просторові та змістові напрямки розвитку міста на наступні десять років. Концепція розроблена командою міжнародних та вітчизняних експертів у співпраці з Житомирською міською радою за широкого залучення громадськості в рамках німецько-швейцарського проєкту "Інтегрований розвиток міст в Україні". У Концепції визначені візія, пріоритети, стратегічні цілі, завдання та проєкти для розвитку міста. В процесі підготовки стратегічного документа було проведено 4 форуми інтегрованого розвитку, 33 фокус-групи, 6 зустрічей з депутатськими фракціями, 40 засідань групи підтримки і робочої групи проекту, залучено 20 вітчизняних та 2 міжнародних експертів, а також понад 6000 представників різних сфер Житомира. В основу покладені світові та європейські тенденції інтегрованого розвитку, визначені Лейпцизькою хартією сталого європейського міста, Порядком денним сталого розвитку 2030 та директивами Хабітату ІІІ.

28 січня відбулось перше засідання Керівного комітету з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року. Засідання відкрила заступник міського голови Світлана Ольшанська, яка звернулась до учасників з вітальним словом та наголосила, що Житомир є одним з перших українських міст, якому вдалося розробити такий стратегічний документ розвитку міста  за широкої участі усіх ключових сторін.  

У засіданні також взяли участь секретар міської ради Наталія Чиж, заступники міського голови Сергій Кондратюк, Марія Місюрова та Олександр Шевчук, представники депутатського корпусу та ключових департаментів Житомирської міської ради, а також проєктного офісу GIZ в місті Житомирі.

Керівник проєктного офісу GIZ в місті Житомирі Марія Байда розповіла про другу фазу проєкту "Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ" та виклики в сфері адміністрування впровадження Концепції.

Учасники обговорили проміжні результати напрацювань тематичних груп, які узгоджують міські цільові програми з Концепцією, визначили пріоритети на 2020 рік, розглянули досягнення в сфері розробки геоінформаційного порталу та містобудівного кадастру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #проєкт #"Інтегрований розвиток міст в Україні" #інтегрований розвиток #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...