• Головна
  • У Житомирі робоча група обговорила питання забруднення річки Гнилоп’ять
14:00, 29 січня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі робоча група обговорила питання забруднення річки Гнилоп’ять

У Житомирі робоча група обговорила питання забруднення річки Гнилоп’ять

28 січня депутати обласної ради під час засідання робочої групи обговорили питання забруднення каналізаційними стоками р. Гнилоп’ять в межах Бердичівського та Житомирського районів. 

Робоча група заслухала інформацію директора товариства з обмеженою відповідальністю "КЄС" Анатолія Григорука про те, як виконано рішення, що прийнято на попередньому засіданні, зокрема яких заходів вжито підприємством для вирішення проблеми. Варто зазначити, що ТОВ "КЄС" - це приватне підприємство, що приймає стічні води від міста і здійснює очистку на договірних засадах. Як поінформував керівник, наприкінці минулого року на підприємстві виконано низку робіт з реконструкції та модернізації очисних споруд: придбано та встановлено необхідне обладнання, закуплено матеріали та реагенти на загальну суму майже 2 млн грн. Проте, як наголошувалось на засіданні, всі ці заходи лише частково вирішують проблему якості води, яка по окремим показникам ще не відповідає санітарним нормам. 

На завершення робоча група надала відповідні доручення, зокрема запросити на наступне засідання представників правоохоронних органів, аби вони розповіли про стан розслідування кримінального провадження, що стосується забруднення річки. А також Бердичівська міська рада та керівництво ТОВ "КЕС"мають поінформувати  робочу групу про те, з яких джерел фінансувались роботи з реконструкції очисних споруд.

Нагадаємо, що питання забруднення річки Гнилоп’ять порушував під час зустрічі з народними депутатами України голова обласної ради Володимир Ширма, який наголошував на необхідності завершення будівництва очисних споруд в м. Бердичеві, на що потрібно майже 70 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #річка #Гнилоп’ять #забруднення #робоча група
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...