• Головна
  • Віталій Бунечко: "Для нашої області великим досягненням є те, що першу ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо 2020 здобула Анастасія Четверікова"
18:00, 30 січня 2020 р.
Надійне джерело

Віталій Бунечко: "Для нашої області великим досягненням є те, що першу ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо 2020 здобула Анастасія Четверікова"

 Віталій Бунечко: "Для нашої області великим досягненням є те, що першу ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо 2020 здобула Анастасія Четверікова"

Сьогодні, 30 січня, в облдержадміністрації відбулася зустріч із головою ОДА Віталія Бунечка з головним тренером національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное Юрієм Чебаном та провідними спортсменами області.

"Для нашої області великим досягненням є те, що першу ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо 2020 здобула Анастасія Четверікова.  Впевнений, що завдяки роботі таких спортсменів, ми повернемо славу в цьому виді спорту, або й перевершимо!  Житомирщина сприятиме розвитку веслування на байдарках та каное", – сказав Віталій Бунечко.

Спортсмени, які представляють наразі Житомирську область, мають великі позмагатися за перші сходинки в Олімпійських іграх в Токіо 2020. За словами тренера Юрія Чебана, будуть активно тренуватися аби покращити вже досягнуті результати, отримати перемоги в проміжних змаганнях та стати кращими в Олімпійських іграх.

Голова ОДА вручив:

Сертифікат на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації розміром 8 тис. грн. та спортивний інвентар (спортивний костюм, кросівки, весло) Анастасії Четверіковій.

Сертифікат на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації розміром 8 тис. грн. та спортивний інвентар (спортивний костюм, кросівки, весло) Юліані Путніній.

Сертифікат на щомісячну стипендію обласної державної адміністрації розміром 5 тис. 600 грн. та спортивний інвентар (спортивний костюм, кросівки, весло) Кирилу Черноморову.

Також передав спортивний інвентар (спортивні костюми, кросівки, весла) Тетяні Смиловенко та Сергію  Безуглому.

#Житомир #Віталій Бунечко #Олімпійські ігри #ліцензія #спортсмени
Оголошення
live comments feed...