• Головна
  • Віталій Бунечко: "Житомирщина приймає інвесторів з добрими намірами"
10:30, 31 січня 2020 р.
Надійне джерело

Віталій Бунечко: "Житомирщина приймає інвесторів з добрими намірами"

Віталій Бунечко: "Житомирщина приймає інвесторів з добрими намірами"

На території Житомирської області є вже чимало потужних підприємств, які розвиваються за рахунок іноземного капіталу. Такі виробники дають можливість підвищувати рівень життя жителів регіону. Це й нові робочі місця, й податки, котрі спрямовуються до місцевих бюджетів. А ці кошти далі органи влади можуть направляти на розвиток територій.

"Ми зацікавлені у тому, щоб на Житомирщину заходили нові інвестори. В області є потенціал і в цьому напрямку. Адже регіон знаходиться близько до столиці, відмінне транспортне сполучення з іншими областями", – на цьому неодноразово наголошував голова ОДА Віталій Бунечко під час спілкування з потенційними інвесторами, громадськістю.

Інвестиції – це можливість швидкого розвитку територій. Жителі області часто знаходять роботу на таких підприємствах із гідною заробітною платнею. Тому ті виробники, які вже позитивно зарекомендували себе в регіоні, часто працюють над збільшенням потужностей. І таких прикладів на Житомирщині є досить багато. За успішним інвестором високого розвитку досягають і громади.

"Головне, аби всі інвестори діяли в межах правового поля і відповідно до норм чинного законодавства України. Адже жителі області повинні не лише отримувати прибутки, податки та мати місце роботи, а й бути впевненими у безпечності діяльності виробництв для їх життя", – відмічає Віталій Бунечко.

На адресу ОДА надійшло доручення від Кабінету Міністрів України. Відповідно до доручення першого Віце-прем’єр-міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, до Житомирської облдержадміністрації надійшов на доопрацювання лист ТОВ "Житомирський ДЕЗНУ" щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою про відведення частини державної земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості.

Згідно із зазначеним дорученням та відповідно до § 33 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 №950, Житомирська обласна державна адміністрація була зобов’язана розробити та направити до Кабінету Міністрів України проєкт розпорядження "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" товариству з додатковою відповідальністю "Житомирський дослідно-експериментальний завод нестандартного устаткування" із супровідними матеріалами.

Зазначений проєкт перед його прийняттям буде проходити процедуру погодження та надання пропозицій відповідними центральними органами виконавчої влади, які у разі виявлення порушень норм земельного законодавства, вживатимуть відповідних заходів реагування.

Нещодавно до облдержадміністрації звернулися люди з пересторогою щодо можливого будівництва нового заводу, який, за їх словами, може нанести шкоду довкіллю. За чіткої позиції обласної влади, на території Житомирщини будь-які підприємства можуть працювати лише в межах допустимих норм. Контролюючі органи в області слідкують за дотриманням цих норм.

Голова ОДА при зустрічах з потенційними або ж діючими в регіоні інвесторами завжди наголошує, що область зацікавлена, аби у її розвиток залучалися іноземні інвестиції. Проте, як вважає Віталій Бунечко, це можливо тільки тоді, коли інвестор йде з добрими намірами та законним шляхом. Добробут людей має покращуватися і жодне виробництво не повинно нести загрози їх життю. А за дотриманням норм законодавства в регіоні слідкують правоохоронні та контролюючі державні органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #інвестори #виробництво #підприємство #іноземний капітал #Житомирщина #Віталій Бунечко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...