
12:30, 31 січня 2020 р.
Надійне джерело
На Житомирщині викрито розтрату бюджетних коштів на суму понад один мільйон гривень

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.
За версією слідства, службові особи однієї з об’єднаних територіальних громад Черняхівського району у 2019 році уклали з товариством з обмеженою відповідальністю (зареєстроване у м. Житомир) договір на проведення капітального ремонту школи на загальну суму понад 2, 3 млн грн.
У подальшому внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірну інформацію щодо обсягів проведеного капітального ремонту школи, внаслідок чого було незаконно розтрачено бюджетні кошти на загальну суму понад 1 млн грн.
Зловживання із бюджетними коштами викрито завдяки спільним діям Коростишівської місцевої прокуратури та УСБУ в області. Досудове розслідування у проводить слідче відділення Черняхівського ВП Коростишівського ВП ГУНП в області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
13:27
18 липня
13:05
17 липня
15:00
16 липня
ТОП новини
Оголошення
21:05, 14 липня
13
15:43, 18 липня
live comments feed...