• Головна
  • На які шляхи та скільки коштів передбачено цьогоріч урядом на Житомирську область
17:00, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело

На які шляхи та скільки коштів передбачено цьогоріч урядом на Житомирську область

На які шляхи та скільки коштів передбачено цьогоріч урядом на Житомирську область

У відповідності до оприлюдненої 31 січня поточного року Постанови Кабінету Міністрів від 29 січня 2020-го року №36, затверджено Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у цьому році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення".

Про це повідомляє Прес-служба САД у Житомирській області.

Згідно з документом, цього року на ремонт шляхів загального користування державного значення та штучні споруди Житомирської області буде виділено 427 мільйонів та майже 300 тисяч гривень. Видатки розділені на три категорії.

Об’єкти будівництва та реконструкції автодоріг:

  • Буде завершено, розраховане на два роки, будівництво мосту через р. Желонь на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський.
  • Розпочнуться роботи з реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир — Чернівці на ділянці км 52 + 250 — км 58 + 000 (за містом Чуднів).
  • Буде проведено реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 на ділянці км 58 + 000 — км 62 + 200 (від районного центру до села Красносілка).
  • Розпочнуться роботи з будівництво шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-03, км 57 + 058.

На проектно-вишукувальні роботи буде витрачено ще 5 мільйонів. Разом за підрозділом – 122,899 мільйонів гривень

Об’єкти капітального ремонту:

  • Капітально буде відремонтовано міст через р. Случ на автомобільній дорозі Р-49 Васьковичі — Шепетівка, км 92 + 351 (поблизу села Чижівка Новоград-Волинського району).
  • Проектно-вишукувальні роботи майбутніх років.

Разом за підрозділом – 49, 820 мільйонів.

Об’єкти поточного середнього ремонту автодоріг:

  • Завершення робіт М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянці км 184 + 000 — км 194 + 600 (від міста Житомир в напрямку міста Бердичів).
  • Продовження робіт на М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський (через м. Вінницю), км 158 + 000 — км 173 + 000 (від обласного центру до міста Черняхів).
  • Проведення робіт на 25-ти кілометрах шляху М-07 Київ — Ковель — Ягодин (на м. Люблін) на ділянці м 91 + 459 — км 116 + 459 (ділянка від села Новоселиця до села Жовтневе Малинського району).

Разом за підрозділом – 254,580 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що нещодавно очільник Укравтодору Олександр Кубраков наголосив, що у цьому році ремонт і будівництво доріг фінансуватиметься з трьох джерел – Державного дорожнього фонду (близько 30 млрд. грн.), шляхом залучення коштів під державні гарантії (близько 20 млрд. грн.) та за рахунок додаткового фінансування (35 млрд. грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #дорога #ремонт #САД #СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ #Житомирська область #уряд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...