Житомирщина першою в Україні розпочала створення госпітального округу

Житомирщина першою в Україні розпочала створення госпітального округу, Мірошниченко Ксенія

Представники проєкту USAID Ukraine у сфері реформування охорони здоров’я консультують Житомирську область як пілотний регіон, де створюється єдиний госпітальний округ.

Наразі в області працює група спеціалістів проєкту USAID Ukraine та здійснює моніторингові візити до опорних закладів охорони здоров’я Житомирського госпітального округу. Протягом 3-5 лютого 2020 року моніторингова група відвідає всі сім опорних закладів.

Так, 3 лютого вже побували у Центральній районній лікарні ім. Д. І. Потєхіна у Коростишеві, 4 лютого – навідаються до Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, Коростенської центральної міської лікарні та Овруцької міської лікарні, а 5 лютого – до Лікарні №1 у Житомирі, Центральної районної лікарні (с. Станишівка), Бердичівської міської лікарні.

"Ми вивчали інформацію з усіх регіонів, і невипадково обрали Житомирську область як пілотний регіон. У вас вже є планування госпітальної мережі на базі єдиного госпітального округу. Вивчили попередній аналіз даних щодо опорних закладів, наразі хочемо поглянути на власні очі відповідність поданої інформації. У змінному середовищі Житомирщина навчатиметься міжнародним підходам до формування мережі. І саме досвід цих трансформацій ляже в основу методології Міністерства охорони здоров’я України, які надалі надаватимуться усім іншим регіонам країни", – відзначив представник проєкту USAID Ukraine у сфері реформи охорони здоров’я Владислав Одринський.

Довідково: За підтримки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна у сфері реформи охорони здоров’я та організації Deloitte в області розвиватимуть мережу закладів, які повинні надавати якісну та доступну медичну допомогу в межах єдиного Житомирського госпітального округу. Існування єдиного госпітального округу допоможе впорядкувати медичну мережу, аби у пацієнта був гарантований доступ – фізичний і часовий – до якісної послуги з будь-якої сфери надання медичної допомоги.

Житомир госпітальний округ госпітальна рада опорні медичні заклади Житомирщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі