• Головна
  • Житомирщина першою в Україні розпочала створення госпітального округу
13:30, 4 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Житомирщина першою в Україні розпочала створення госпітального округу

Житомирщина першою в Україні розпочала створення госпітального округу

Представники проєкту USAID Ukraine у сфері реформування охорони здоров’я консультують Житомирську область як пілотний регіон, де створюється єдиний госпітальний округ.

Наразі в області працює група спеціалістів проєкту USAID Ukraine та здійснює моніторингові візити до опорних закладів охорони здоров’я Житомирського госпітального округу. Протягом 3-5 лютого 2020 року моніторингова група відвідає всі сім опорних закладів.

Так, 3 лютого вже побували у Центральній районній лікарні ім. Д. І. Потєхіна у Коростишеві, 4 лютого – навідаються до Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, Коростенської центральної міської лікарні та Овруцької міської лікарні, а 5 лютого – до Лікарні №1 у Житомирі, Центральної районної лікарні (с. Станишівка), Бердичівської міської лікарні.

"Ми вивчали інформацію з усіх регіонів, і невипадково обрали Житомирську область як пілотний регіон. У вас вже є планування госпітальної мережі на базі єдиного госпітального округу. Вивчили попередній аналіз даних щодо опорних закладів, наразі хочемо поглянути на власні очі відповідність поданої інформації. У змінному середовищі Житомирщина навчатиметься міжнародним підходам до формування мережі. І саме досвід цих трансформацій ляже в основу методології Міністерства охорони здоров’я України, які надалі надаватимуться усім іншим регіонам країни", – відзначив представник проєкту USAID Ukraine у сфері реформи охорони здоров’я Владислав Одринський.

Довідково: За підтримки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна у сфері реформи охорони здоров’я та організації Deloitte в області розвиватимуть мережу закладів, які повинні надавати якісну та доступну медичну допомогу в межах єдиного Житомирського госпітального округу. Існування єдиного госпітального округу допоможе впорядкувати медичну мережу, аби у пацієнта був гарантований доступ – фізичний і часовий – до якісної послуги з будь-якої сфери надання медичної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #госпітальний округ #госпітальна рада #опорні медичні заклади #Житомирщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...