• Головна
  • У Житомирі медична рада обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського підбила підсумки роботи за 2019 рік
11:30, 5 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі медична рада обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського підбила підсумки роботи за 2019 рік

У Житомирі медична рада обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського підбила підсумки роботи за 2019 рік

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 4 лютого відбулась медична рада за підсумками діяльності закладу у 2019 році. Участь у медичній раді взяли голова обласної ради Володимир Ширма, заступниця голови облдержадміністрації Наталія Остапченко, начальник профільного управління облдержадміністрації Микола Суслик, керівники структурних підрозділів та медичні працівники лікарні.

Як розповів генеральний директор комунального некомерційного підприємства Богдан Леськів, медичний заклад на 100% готовий до підписання контракту з Національною службою здоров’я України.

"Починаючи з 1 квітня цього року вже не буде надходити медична субвенція, а заклади охорони здоров’я будуть отримувати кошти від Національної служби здоров'я України за фактично надані медичні послуги. Наша лікарня готова до роботи в умовах медичної реформи і переходу від бюджетної моделі забезпечення діяльності до фінансування фактично наданих медичних послуг через НСЗУ. Зокрема, завершено процес перетворення закладу із комунальної установи в комунальне некомерційне підприємство, підготовлено всі необхідні документи до контрактування з НСЗУ. Наразі ми чекаємо, коли запрацюють відповідні електронні сервіси, аби подати заявку на укладення контракту", - поінформував на початку засідання фахівець.

Під час медичної ради лікарі підбили основні підсумки лікувально-діагностичної, планово-економічної, фінансової та господарчої діяльності обласної лікарні за 2019 рік.

Зокрема, за минулий рік зареєстровано понад 30,5 тис. амбулаторних відвідувань, пройшли стаціонарне лікування майже 29 тис. жителів області, виконано 18,4 тис. оперативних втручань різного рівня складності. У практику роботи впроваджено 140 нових методів діагностики та лікування, на базі лікарні організовано науково-навчальний центр, в якому лікарі медичних закладів області мають можливість проходити навчання з підвищення кваліфікації або тематичного удосконалення. У лікарні реалізується комплекс заходів, що спрямовані на забезпечення належної якості надання консультативної, діагностичної та лікувальної медичної допомоги тощо.

На думку голови обласної ради Володимира Ширми, комунальна обласна лікарня матеріально-технічно підготовлена до впровадження чергового етапу медичної реформи.

"Про відношення обласної влади до медицини я вже говорив не одноразово - це для нас пріоритет, особливо якщо це стосується наших комунальних закладів. За 4 роки діяльності депутатського корпусу цієї каденції лише в обласну лікарню інвестовано понад 250 млн грн. І в умовах реформи ви маєте думати про ефективне використання койко-місця. Чим більше буде проходити через нього пацієнтів, тим більше буде економічний ефект для медичного закладу. Тому лікарні доведеться боротись за пацієнтів, конкурувати з іншими медичними закладами. А найкраща реклама для вас – це задоволений пацієнт, який отримав у вас високоякісне лікування за помірними цінами, а потім розповідатиме всім навколо, що лікарня Гербачевського – найкраща в області. Ваш заклад найбільше був профінансований з обласного бюджету для зміцнення матеріально-технічної бази. Тому ви можете впевнено вигравати конкуренцію у приватних клінік", - наголосив Володимир Ширма.

Варто зазначити, що комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" є провідним багатопрофільним лікувально- профілактичним закладом для надання високоспеціалізованої медичної допомоги третинного рівня дорослому населенню області. В лікарні працюють 1699 чоловік, з них 320 лікарів та спеціалістів з вищою немедичною освітою, 702 молодших спеціалістів з медичною освітою, 620 осіб молодшого обслуговуючого та іншого персоналу. Медичний заклад складається з консультативно-діагностичної поліклініки, 10 відділень терапевтичного профілю та 14 відділень хірургічного профілю, приймального відділення та параклінічних діагностичних підрозділів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського #лікарня #медична рада #підсумки роботи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...