• Головна
  • Фінансування видатків на харчування дітей здійснюватиметься за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської ОТГ
12:30, 6 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Фінансування видатків на харчування дітей здійснюватиметься за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської ОТГ

Фінансування видатків на харчування дітей здійснюватиметься за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської ОТГ

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету міської ради прийнято зміни до рішення виконавчого комітету від 17.12.2019 №1368 "Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань". Підставою прийняття змін є відповідні рішення Оліївської та Станишівської сільських рад про відшкодування коштів за харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Житомирська міська об’єднана територіальна громада  уклала договір з Оліївською і Станишівською ОТГ. На підставі зазначених  угод діти, які відвідують заклади дошкільної та зальної середньої освіти у м. Житомирі, будуть харчуватися за принципом  співфінансування.

У новій редакції  виклали наступні пункти рішення:

  • 11.2. У закладах дошкільної освіти (в тому числі центрах розвитку дитини та навчально-виховних комплексах) для дітей, які зареєстровані в м. Житомирі, с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів;
  • 1.4.2. Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі, с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетнихтрансфертів, - 18,30 грн. (8,35 грн. – кошти місцевого бюджету, 9,95 грн. –кошти батьків) – сніданок.
  • 1.5.2. Для учнів 1-4 класів, які зареєстровані в м. Житомирі, с. Вереси та на території громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів, – 42,90 грн. (8,35 грн. – кошти місцевого бюджету, 34,55 грн. –кошти батьків) – сніданок, обід, вечеря.

"Фінансування видатків на харчування дітей та учнів пільгових категорій, які мають право на безкоштовне харчування відповідно до чинного законодавства України та відповідних рішень Житомирської міської ради і виконавчого комітету Житомирської міської ради, здійснюється за рахунок коштів бюджетів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та територіальних громад, з якими укладено договір на передачу міжбюджетних трансфертів", - доповнено рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #харчування дітей #кошти бюджетів #Житомирська міська ОТГ #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...