![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:15, 30 січня 2013 р.
Дебой вважає, що Михайлівську потрібно реставрувати, а не чистити від снігу
Міський голова Володимир Дебой вважає, що розчищення центральної вулиці Михайлівської від снігу і льоду є чиєюсь примхою і непершочерговим завданням. Про це він заявив журналістам під час прес-конференції.
- Ви обов’язково побачите її колись. Я вірю, що це багатьох хвилює. Лопату в руки - і вперед, як казав Азаров, - сказав Дебой про очищення Михайлівської.
І додав, що активно працює над реанімацією комунального господарства міста:
- Є питання реанімації, лікування і оздоровлення. Сьогодні в комунальному господарстві Житомира ми працюємо на рівні реанімації і, можливо, лікування. Тобто, кошти виділяємо на те, щоб забезпечити життєдіяльність міста і недопущення катаклізмів і аварій. В нас немає можливості, щоб виконувати чиїсь забаганки і примхи.
А трохи раніше, відповідаючи на питання щодо планів на цей рік, Дебой повідомив, що міська рада таки візьметься за реконструкцію Михайлівської і майдану Корольова спільно з обласною владою. І кошти на це передбачені.
Складається трохи парадоксальна ситуація, коли в місті, виявляється, немає ресурсів, щоб очистити від товстезного шару льоду центральну єдину пішохідну вулицю міста. Зате на її реконструкцію гроші знайти можна.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...