• Головна
  • Поліція допомагає зробити безпечні простори навколо шкіл в Житомирській міській ОТГ
17:30, 11 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Поліція допомагає зробити безпечні простори навколо шкіл в Житомирській міській ОТГ

Поліція допомагає зробити безпечні простори навколо шкіл в Житомирській міській ОТГ

10 лютого 2020 року учасники проєкту провели спільну робочу нараду з представниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Житомирській області.

Учні, вчителі, батьки, проектанти та працівники відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Житомирській області  обговорили ключові проблемні ділянки навколо навчальних закладів, що є учасниками проєкту, а також обговорити проектні рішення, що мають бути реалізовані під час капітального ремонту відповідних засобів організації дорожнього руху.

Учасники обмінялися коментарями, подискутували щодо різних варіантів підвищення безпеки на проблемних ділянках та разом визначили найбільш оптимальні та ефективні інфраструктурні рішення для безпеки дорожнього руху.

Проєкт "TUMI: шлях до школи" доводить, що вирішення питань безпеки і комфорту дітей потребують спільних зусиль громадськості, місцевої влади та поліції.

За результатами робочої зустрічі були сформовані пропозиції, які наразі опрацьовуються проєктною командою. Фінальний дизайн технічних рішень буде наданий на погодження німецьким партнерам та поліції.

Нагадаємо, що проєкт "TUMI: шлях до школи" впроваджується комунальною установою "Агенція розвитку міста" Житомирської міської ради за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. Метою проєкту є розвиток сталої шкільної мобільності, створення більш безпечних і комфортних умов пересування дітей до школи.

Наразі в рамках проєкту "TUMI: шлях до школи" розробляються інфраструктурні рішення для найбільш небезпечних ділянок навколо шкіл, що є учасниками проєкту (Вересівська ЗОШ, ЗОШ №8, ЗОШ №36 та Житомирський екологічний ліцей №24). Планується, що у вересні 2020 року діти підуть до своїх навчальних закладів із новою, більш безпечною інфраструктурою.

#Житомир #TUMI: шлях до школи #поліція #Агенція розвитку міста #школа
Оголошення
live comments feed...