• Головна
  • У Житомирі створюють інфраструктуру для розвитку бізнес-середовища
10:30, 14 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі створюють інфраструктуру для розвитку бізнес-середовища

У Житомирі створюють інфраструктуру для розвитку бізнес-середовища

У місті Житомирі створюють сприятливі умови для розростання середовища бізнесу. З цією метою, 13 лютого, було підписано Меморандум щодо співпраці і партнерства у сфері розвитку підприємницького, інноваційного середовища, прискорення соціально-економічного розвитку Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.  Угоду підписали департамент економічного розвитку, КУ "Агенція розвитку міста" міської ради та Житомирський міський центром зайнятості. Йдеться про створення простору для розвитку підприємництва, який функціонуватиме на базі Житомирського міського центру зайнятості. Тут будуть надаватись консультації у сфері розвитку бізнесу, проводитись навчальні заходи (семінари, тренінги, школи підприємництва, бізнес-події), що сприятимуть розвитку підприємницьких навичок, людського капіталу та нарощення організаційної спроможності підприємців. Учасники підписання переконані, що у співпраці  такі заходи  будуть більш якісними та ефективними.

Початком виконання Меморандуму став сьогоднішній навчальний  семінар, під час якого представники креативного сектору економіки  отримали нові знання  щодо просування власних товарів, послуг та бізнесу у соціальних мережах.  Зі слів Миколи Костриці, директора департаменту економічного розвитку міської ради,  саме креативному сектору надається перевага у розвитку бізнесу у нашому місті, а підтримка малого та середнього розвитку підприємництва в Житомирі є одним з пріоритетів досягнення Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року, Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Житомирі на 2019-2021 роки.

Як зазначалося під час зустрічі, сьогодні в Україні висока вартість кредитного ресурсу для фізичних та юридичних осіб. Щоб розвивати в Житомирі малий та середній бізнес, мікропідприємництво, необхідні державні і місцеві програми, які б зменшували навантаження по обслуговуванню кредитів для  розвитку власної справи. Борис Пахолюк, директор КУ "Агенція розвитку" міської ради, розповів про додаткові інструменти стимулювання розвитку місцевого бізнесу. Так, у Житомирі було прийнято рішення стосовно необхідності розробки програми, яка б здешевила вартість кредитних ресурсів для мікропідприємництва та малого бізнесу. Такий проект Програми вже розробили Агенція розвитку міста спільно з департаментом економічного розвитку міської ради.

"На сьогодні маємо подавати його на погодження в Антимонопольний комітет. Передбачається, що мікропідприємництво і малий бізнес, який зареєстрований і працює в Житомирі, можуть отримати компенсацію відсотків на обслуговування кредитів у розмірі облікової ставки НБУ".  

Йдеться про здешевлення вартості кредитних ресурсів для місцевих підприємцівЗазначена програма (у разі її погодження) буде діяти в межах Житомирської міської ОТГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #бізнес-середовище #інфраструктура #Меморандум #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...