Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів

Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , Мірошниченко Ксенія

Велика кількість об’єктів, які отримали економію належить до галузі освіти. Внаслідок ефективної експлуатації будівель 36 закладів освіти отримали 685 460, 70 грн.

Відповідно до Положення про стимулювання заходів з енергоефективності кошти було спрямовано на матеріальне стимулювання працівників, які сприяли зниженню споживання енергоносіїв та послуг.

Директор школи №19 Лариса Білоконь розповідає:

"Перш за все, ми преміювали заступника директора з господарчої роботи, бо це його сфера діяльності, він був неодноразово на навчаннях, які проводила міська рада з енергетичного менеджменту, займається енергомоніторингом, регулює тепло та слідкує за споживанням енергії та води. Також ми преміювали технічний персонал та робітників, які обслуговують цю будівлю".

Поспілкувавшись з керівниками та завгоспами шкіл та дитячих садочків можна виокреми ряд спільних заходів, які вплинули на економію ресурсів. До них можна віднести:

  • ефективне використання автоматичного регулятора тепла, який дає змогу регулювати теплоспоживання (знижувати температуру на вихідні дні, нічні години тощо);
  • утеплення труб в підвальному приміщенні;
  • заміна вікон та дверей на енергозберігаючі;
  • промивка тепломереж.

Крім твердих заходів з енергоефективності надзвичайно важливим заклади відмічають комунікаційну складову та просвітницьку роботу з учнями.

"Роз’яснювальна робота серед дітей – це найперше. Адже лише так можна досягти усвідомлення суспільством необхідності у ощадливому використання природних ресурсів", – зазначає директор Екологічного ліцею №24 Ганна Дудік.

Положення про стимулювання заходів з енергозбереження - важливий елемент системи енергоменеджменту міста, який дозволить додатково зацікавити муніципальні заклади зменшувати споживання теплової енергії та заощаджувати бюджетні кошти.

"Після того, як ми отримали кошти за економію, в нас відбулося засідання профспілкового комітету, на якому ми розподілили премії для кожного працівника. І після цього, повірте, кожен став ще більш відповідальніше відноситися до питання економії ресурсів. Тому дане Положення – дуже правильна і корисна річ. Ми дуже вдячні всім причетним до його розробки та впровадження", – відзначає директор дошкільного навчального закладу №51 "Дзвіночок" Бас Тетяна.

На разі, заклади вже планують свої майбутні заходи в сфері енергозбереження, адже розуміють, що досягнувши економію можна значно поліпшити і заклад і надати своїм працівникам мотивацію продовжувати працювати та розвиватися.

Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-1 Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-2 Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-3 Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-4 Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-5 Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-6 Житомирська міська рада прийняла рішення про виплату стимулювання за впровадження енергоефективних заходів , фото-7
Житомир Житомирська міська рада енергоефективні заходи енергозбереження економія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі