У Житомирі шукають директора Центру екстренної медичної допомоги

У Житомирі шукають директора Центру екстренної медичної допомоги , Мірошниченко Ксенія

В обласній раді триває прийом документів від претендентів на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф". Конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу оголошено 7 лютого на підставі рішення конкурсної комісії.

Кандидати, які претендують на зазначену посаду, повинні відповідати необхідним кваліфікаційним вимогам: мати вищу освіта ІІ рівня за ступенем магістра, стаж роботи на керівних посадах не менше 7 років тощо. Для участі у конкурсі особи подають особисто або надсилають поштою у Житомирську обласну раду конкурсній комісії за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115, відповідний пакет документів. Документи приймаються в робочі дні тижня упродовж 18 календарних днів з дня оприлюднення оголошення - до 24 лютого включно. Дата проведення конкурсу: 27 лютого, каб. 204, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 43-21-44; 43-21-45. Адреса електронної пошти: [email protected]gov.ua.

Житомир Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф посада обласна рада конкурсна комісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі