• Головна
  • Житомирські рятувальники з журналістами досліджували старі підвали і горища міста
фото
16:15, 31 січня 2013 р.

Житомирські рятувальники з журналістами досліджували старі підвали і горища міста

фото

Житомирські рятувальники спільно з журналістами та працівниками Управління Держтехногенбезпеки провели перевірку протипожежного стану підвальних та горищних приміщень багатоквартирних житлових будинків, підвідомчих одному з комунальних підприємств обласного центру.

Перевірка показала, що керівниками ЖКГ недостатньо приділяється увага проблемам протипожежного захисту. По-перше, у підвальних приміщеннях були виявлені кустарні майстерні, верстати, електрообладнання для елементарного виробництва. Хоча згідно правил пожежної безпеки України заборонено функціонування майстерень у підвалах та на горищах.

По-друге, з настанням холодної пори року там шукають притулок безхатченки, які через недбале поводження з вогнем несуть загрозу мешканцям будинку.

Перевіряючі нагадали: аби уникнути проникнення сторонніх осіб і виникнення з їх вини пожежі, необхідно надійно закривати доступ у підвальні приміщення та горища. Третя проблема – наповненість цих приміщень. Легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини, балони з газом не повинні там зберігатися. Приміщення повинні бути не захаращеними та очищеними від сміття.

Працівники житлово-експлуатаційної організації з розумінням відреагували на зауваження, частину недоліків усунули одразу та спланували роботу по решті питань. Вони запевнили, що і надалі приділятимуть максимум уваги цим проблемам.

Також під час перевірки рейдовиками було проведено роз’яснювальну роботу серед мешканців житлових будинків щодо дотримання правил безпеки у побуті та вручено тематичні листівки.

«Рейди по житловим будинкам ми проводимо спільно з представниками засобів масової інформації, щоб донести до населення проблеми в утримані допоміжних приміщень. При необхідності залучаємо співробітників органів внутрішніх справ, тому що з настанням холодів почастішали випадки поселення у підвальних та горищних приміщеннях безхатченків, які через розведення відкритого вогню з метою обігріву та курінням, створюють умови для виникнення пожеж, – розповідає начальник відділу роботи із ЗМІ та громадськістю Територіального управління МНС в області Ірина Романюк. – Добре, коли деякі мешканці переймаються власною безпекою і слідкують за станом підвалів та горищ будинків, у яких проживають. Хотілось, щоб усі жильці були більш свідомими та переймалися проблемами власної безпеки».

Житомирські рятувальники з журналістами досліджували старі підвали і горища міста, фото-1

 IMG_0676

 IMG_2134

 IMG_2137

 IMG_2138

 IMG_2139

 IMG_2142

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...